Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha léböjtölni akarok miket...

Ha léböjtölni akarok miket ihatok illetve mivan olyankor hogyha rosszul vagyok olyankor mi a teendő? Nemcsináltam még de halottam hogy jót tesz a szervezetnek!

Figyelt kérdés
L/20

2018. máj. 11. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Ha rosszul vagy s érzed, hogy amiatt, hogy léböjtösz, akkor egyél, nyilván...


Szerintem léböjtfüggő, mit ihatsz, keress rá. Én kizárólag vízböjtöt tartok (üres tea, kávé még belefér), mert annak van a legtöbb értelme véleményem szerint. Hagyjuk békén a testet, ne pakoljuk bele cukrokat ilyesmi közben. De simán lehet, hogy van értelme annak is, csak számomra nem :)

2018. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármit, ami teljesen folyékony. Ezért LÉ böjt. Hogy azon belül hogy állítod össze, az már a te döntésed.
2018. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Sör, kóla is mehet? :)


Kérdező: Ha még nem csináltad, csak hallottál róla, akkor kicsit olvass utána, ne ugorj bele csak úgy hirtelen. Vagy eleinte csak fél nappal próbálkozz. Ha nem érzed jól magad, nyilván egyél.

Legjobb tiszta vizet és zöldségleveket inni (frissen préselt lenne az ideális).

2018. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!