Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mi az amit el kell kerülnöm,...

Mi az amit el kell kerülnöm, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem most nem hamar akarok lefogyni, hanem hozzászoktatom a szervezetem a változáshoz. Kondizni járok, viszont az étkezéssel nem vagyok teljesen képben. Nem akarok koplalni vagy kifejezetten diétázni inkább egészségesen akarok élni. Hogy kéne belefognom? Mik azok, akiket nem ehetek?

2019. aug. 22. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Bárit ehetsz, de igencsak mértékkel. Mindig a mértékkel van a gond.
2019. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Semmit se zárj ki teljesen, ettől lesz a változás tartható

Csak csoki helyett étcsokit egyél,

Chips helyett rizschipset,

Sültkrumpli helyett sütőben sültet.

De alapvetően ne az ilyen "pótkajákra" támaszkodj, hanem egyél sok sovány húst, sovány tejterméket, zöldséget, gyümölcsöt. Még teljeskiőrlésű pékáruk, zabkása, tojás, hüvelyesek, olajos magvak, gabonafélék beillesztése is javasolt egy diétás étrendbe

2019. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Csak a oaleo diétával lehet könnyen, gyorsan és tartósan lefogyni! Én két hónap alatt fogytam 10 kilót, úgy, hogy nem éheztem és nem is mozogtam többet, mint előtte!

Miért nem hallgatsz a főorvos úrra, a béldokira?:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már meg is tetted az első, legfontosabb lépést azzal, hogy eszedbe jutott az étrend, mivel a fogyás 70%-ban az étrenden, és csak 30%-ban a mozgáson, edzésen múlik


Én a keto diétát követtem a nyáron, nagyon nehezen fogyok mert nem sok túlsúly van rajtam alapból sem, de sikerült leadni 10 kilót



Mennyi vagy most, és mennyi lenne a cél?

A fokozatosság a kulcsa, és az hogy ne átmeneti folyamatnak tekintsd a fogyást (mert ha eléred a célt, akkor magabiztosabban kezdesz enni és szép lassan vissza is megy), hanem egy új, egészségesebb, példaértékű életmódnak amire büszke is lehetsz hogy váltottál

2019. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt ki kell tapasztalni, mert nagyon egyénfüggő. Ami màsnak jó az lehet, hogy neked nem lesz az.

Én LCHF étrenden vagyok majdnem fél éve, 22 kgt fogytam eddig.

Rengeteg zöldség, húsok, tojàs, sajtok, olajos magvak, mértékkel hüvelyesek, szénhidràtcsökkentett kenyér, minimàlis gm tészta ( 2 hetente egyszer pici adag).

Nagyon jól érzem magam, nem éhezek, nem koplalok, nem szàmolgatok kalóriàt, annyit eszem amennyi jólesik. Kevés szénhidràtot, több zsírt és fehérjét fogyasztok. Kerülöm a finomított szénhidràtokat cukrot, fehérlisztet, a gabonafélék legnagyobb részét.

Napi 3 étkezés, heti 3x 1 óra mozgàs). Rengeteget javult a közérzetem, az energiaszintem, és kezd javulni az àllapotom is. ( Több betegségem is van).

2019. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyian nagyon hasznos válaszokat adtatok nekem. Mindannyiótoknak gratulálok a fogyáshoz így tovább.


Egyébként 163cm/63kg vagyok kb 10 kilót szeretnék fogyni.

2019. aug. 23. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!