Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem fogyni akarok, hanem...

Ha nem fogyni akarok, hanem formásodni, akkor nem jó semmire a futás, ugye?

Figyelt kérdés

Formásodás alatt mondjuk hogy az izmosodást értem bizonyos mértékkel, mielőtt azt mondanátok hogy nincs olyan hogy formásodás. :D

Tehát vagyok vagy 50 kiló, de lötyi (fenék, comb, has). Azon gondolkodtam, hogy a futás ilyenkor nem opció, ugye?


2018. ápr. 25. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó valamire? 50 kilósan bizonyára a futás is erősít, ha sprintelsz, akkor pedig főleg. De jó kis bicepszed nem lesz tőle. Szóval én erősítő edzéseket is nyomnék.
2018. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hosszútávú nem, a sprint igen. Izmot nagy erőkifejtéssel tudsz növelni, és persze megfelelő étkezéssel. Combra és fenékre a guggolást, és annak változatait ajánlom.
2018. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kinek mi számít formásnak. Azért aki rendszeresen fut, az általában jól is néz ki, más kérdés, hogy nem biztos, hogy erős meg kockahasa van. Szóval kinek mi jön be.
2018. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izmosodni egy sima futástól nem nagyon fogsz, feszesedni és formálódni igen.
2018. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!