Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok megengedett...

Ha fogyni akarok megengedett reggelire a vitalis zabkása és társai?

Figyelt kérdés
67 kilóról szeretnék 60 kilósra lefogyni. Nem tudom pontosan miket is egyek, az a baj észre vettem hogy én ezektől a diétás kajáktól nem lakók jól rendesen. Még a nagy, gond hogy nem tudom mit vegyek reggelire, itthon nincs időm enni így a boltban szoktam venni valami pék árut. Általában 1db teljeskiörlésű kiflit veszek joghurttal, az ebédet rendeljük így az nem éppen fogyókúrás de mindig próbálok keveset enni. Most csak az étrend érdekel, mozgás van minden nap a munkából adódóan. Szerintetek min kéne változtatni hogy hatásos legyen?
2018. máj. 26. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek min kéne változtatni hogy hatásos legyen?"

Leginkább a hozzáállásodon.

2018. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval. Változást akarsz, anélkül, hogy változtatni akarnál bármin. Legalábbis a leírtakból úgy tűnik, hogy kimagyarázod, miért nem fogsz változtatni.

Otthon nincs időd enni? Kelj 15-20 perccel hamarabb, és lesz. Ha nem vagy éhes, készíthetsz valami egészséges reggelit, amit magaddal viszel.

Mi is rendeljük a kaját, mindig van saláta, csirkével/pulykával/hallal.

Egyébként nem csak napi kétszer eszel, ugye?

2018. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért sem akarok otthon enni mert akkor fél 6kor már kajálnék és nem birám ki 2 3 óráig vagy esetleg tízóraira mint ajánlanál? Gyümölcs? Egy banán esetleg?amúgy nem kB 4-5x eszek
2018. máj. 26. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni, teszteld, mi laktat téged jól s mikor érdemes enned. Simán vihetsz magadnak reggelit, akár előző este is elkészítheted, kikészítheted (pl. a kiflid valami fehérjével és zöldségekkel, de lehet hús és zöldség, rizs és rántotta vagy bármi. nem ismerem az étrendedet s hogy mi laktat, bár ha egy kifli igen, akkor könnyű eset vagy, azt kell mondjam).


A zabkását túl könnyű otthon elkészíteni saját magadnak megfelelően (összetétel, méret... nálunk 1 kilós s igen tartalmas a reggeli zabkása, másoknak pedig pl. tizedakkora ez az étkezés), de ez egy kedvelt reggeli fogyáskor, igen. Van, akinek ettől még igen rossz ötlet s egy rántotta sokkal jobb lenne. Tapasztald ki, nem feltétlenül jó mások fogyókúráját követni, sokfélék vagyunk.

2018. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!