Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ebedet csinaljak ha...

Milyen ebedet csinaljak ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Csirket legyszi neeeee.

Folyton azt eszem es mar unoma :D


2018. máj. 31. 10:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Unom
2018. máj. 31. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami kiadósabb saláta, mondjuk görög sali, kisebb grissinivel.

Nálam nagy kedvenc a paradicsomos húsgombóc. Meglepően jók a tápérték adatai.

Vagy ehetsz sült halat is, párolt zöldséggel, friss salátával, vagy kafiolpürével.

Karfiolpüréhez szintén jó a sült karaj.

Vagy ha unod a csirkét, akkor kacsát, párolt káposztával.

A rántott sertésszeletnek sincs horror kalóriaértéke, ha nem ötöt eszel belőle.

2018. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lecsó főtt kuszkusszal.

vagy csinalj valamilyen levest.

2018. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
töltött gomba..
2018. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az alapértelmezett a rántotta, de az idők folyamán ez elég unalmas lett ahhoz, hogy általában más formában egyem a tojást (bár krumpliliszttel vagy rizzsel még bejövős :D). Mellé zöldség.

Úgyhogy tojásételek, zöldségételek, olajos magvas ételek, nálam ezek mennek. Pl. egy ideje majdnem mindig van házi jégkrém (ez tulajdonképpen tojásétel), csak azzal óvatosan kell bánnom, mert túl jó és túl tömény, pedig zsírt már nem is teszek bele külön.


Bocs, de erre nem lehet mit mondani, legalább a diétádról és az ízlésedről s a célzott kalóriamennyiségről s makrókról írhatnál... Az én ebédem minimum 1300 kcal, abba sok minden fér (na azért annyira sok nem, de nem panaszkodom).

Valami fehérje mindenképpen kellene. Csirkét eszembe se jutna ajánlani, annyi más van, még sovány fehérjeforrások is akadnak, ha neked az kell. Soványabb halak, tojásfehérje, sovány túró...

2018. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

szia, én durván február utolsó hetében kezdtem neki a fogyókúrának most tartok 10 kilónál mínuszban.

na mármost. ami az ebédet illeti én kezdetben husi sali kombót nyomtam, de nagyon hamar rá kellett jönnöm, ez unalmas mindig. viszont ha mértékkel eszel dolgokat, belefér egy csomó minden. nekem eléggé összeszűkült a gyomrom így a fogyókúra alatt, szóval a mértéktartás szinte majdnemhogy magától kialakul ha az első kegyetlen hetekben tudod tartani magad. Nagyon ajánlom a leveseket, paradicsom, húsleves, káposzta (!!! különösen) tartalmú levesek, ezekben az a jó, hogy millió alternatíva közül választhatsz és mégis alig viszel be kalóriát. én egy leveses csészényit szoktam enni.

Főzelékek, odafigyelve itt a mértékre és arra, hogy ne kajálj be mellé hat karéj kenyeret, hidd el finom az magában is.

Zöldbab, lencse, karalábé, paradicsomos káposzta itt is annyi opció van, hogy fantasztikus. Én általában vagy magában vagy egy kis szelet natúr csirkével eszem.

Na már most én a fogyikúra előtt semmi édességet nem ettem, most alatta lettem hirtelen édesszájú. Például az ebédem lezárásaként ha nem eszem egy kocka étcsokit megveszek. De rendesen. Illetve vörösáfonyát mint aszalt gyümit tudom még ebben az ajánlani, pár szem és elégtétel az édes szájnak.

Egyébként a csirkével is lehet variálni, nem olyan rémséges dolog, a fűszerezésen is sok múlik.

Anyu néha szójaszószt is pöccint rá sütés közben, az ad neki egy kis szaftot, de mégsem tocsog a különböző tejszínes lékben.

Tésztával is lehet okosan dolgozni, nekem pl 80g barnatészta elég a jól lakáshoz paradicsomszósszal nagyon adogatós. Az mondjuk tény, hogy gyorsan felszívódó szénhidrát a kis cuki, így hamar megéhezel utána, ekkor szoktam elnyammogni répát, uborkát vagy valami zöldséget, ami az éhségérzetet elűzi, de mellette nem hízlal. Remélem segítettem, ha a többi étkezéshez is kell kezdőlöket írj nyugodtan, bele lehet hamar jönni.

Ja. Ami tiltott. Minden gyorskajálda. Ne vegyél gyorskajáldában kaját.

2018. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na hat kozben ki is talaltam..:D

Zoldborsofozit csinaltam Update Lowcarb liszthabarassal

Tej,norbiliszt,norbis edesito,vegeta,bonduelle borso,majoranna,es ennyi azt hiszem.

2018. máj. 31. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!