Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ne számoljuk a kalóriákat csak a szénhidrátot! 3hete csinálom, napi 80-90gramm ch de nem tudom mérni magam szerintetek jó ez?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
felesleges macera. mi a bajod a szénhidrátokkal? a kiegyensúlyozott étrend és az emberi test fontos építőelemei
2019. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs bajom vele,de csináltam már alória számlálás de 2hét után mindíg feladtam,mert éhen dögőltem ja és 1dkg-t sem fogytam!!! Ez most úgy gondolom jó mert nem vagyok éhes!
2019. nov. 17. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
A ruháidon, nadrágjaidon nem érzed, hogy kevésbé feszülnek rajtad? Ha nem tudod mérni magad (nincs mérleged, se szabócentid), az is jó módszer, hogy fogsz egy övet, megnézed, hogy a rajta lévő lyukak közül hanyadiknál éri be a derekadat, aztán 1-2 hét után megint. De egy madzag is jó erre a célra.
2019. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem rég kőltöztem és semmim nincs :) de igyekszem venni,ma felvettem a gatyát és kényelmesebb volt mint 1,5hónappal ezelött nagyon bizom benne hogy jól csinálom

Aki így fogyott mennyi kcla-t evet??

2019. nov. 17. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi... Nekem ez vàlt be. Kalóriamegvonàssal csak kopogott a szemem az éhségtől, borzasztó rosszul éreztem magam. A szénhidràt alapú étrend, ami az àltalànos ajànlàs, meg a kalóriakorlàtozàs nem az én utam.


Nekem az működik jól, hogy lenyomtam a szénhidràtot 70-95 gramm közé, többnyire 80-85, a fehérjét megemeltem és zsírból fogyasztom a legtöbbet. Ezzel a kerettel tudtam azt elérni, hogy jó vàltozatosan ehessek.

Azért azzal nem értek egyet, hogy csak szénhidràtot kellene szàmolni. Ha az alacsonyan van, a màsik két tàpanyaggal foglalkozni kell, emelni kell, különben nagyon lecsökkenhet az energiabevitel. Az se jó ha valaki ezekre nem figyel.

Ha minden a helyén van, szerintem garantàlt a fogyàs, de ki kell tapasztalni. Én a magam részéről ledobtam 30 kilót így éhezés nélkül, mindig jóllakva, a közérzetem sose volt jobb, és ez még csak a kezdet.

3 hét nem olyan sok idő, én 9 hónapja kezdtem. Amúgy vegyél egy mérőszalagot , és azzal mérd magad amíg nincs mérleged, figyeld a ruhàidat, hogy állnak, lazulnak- e. Rólam 2,5 hónap utàn összegombolva leesett a nadràgom öv nélkül.:)

2019. nov. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké köszönöm.én annyit vettem észre h a gyűrűm lötyög az újamon.a fehérjét a zsírt megemeltem :)

Köszi a választ

2019. nov. 28. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!