Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Le lehet úgy tartósan fogyni...

Le lehet úgy tartósan fogyni hogy közben cukros ételeket is eszel és csak a kalóriákat számolod és hogy ne lépd túl a 150 g szénhidrátot?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, sokan megcsinálják. A kalóriadeficit aduász, s itt még a szénhidrát sem olyan rengeteg, nyilván sok fehérje van mellette s gondolom, kevés zsír. De bármilyen összetétel mellett lehet fogyni kalóriadeficittel, maximum egészségtelen, nem érdemes, nehezít, lassít, ésatöbbi. Más emberek, más prioritások, más működés. El kell gondolkodni, hogy számunkra a jó. Ez sokszor teljesen más, mint amit szinte mindenki más mond.

Én egészségügyi okokból nem ennék cukrot, főleg, hogy semmit nem nyerek vele, ha nagyon édesíteni akarok, ott vannak a cukoralkoholok. Persze így nem tudok kakaós csigát venni a pékségben, bizonyára van, akinek ez is fontos. (A nagymama sütijét én is megkóstolnám, de az alkalmi.)

2015. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én minden nap kólát iszok víz helyett, ami rengeteg cukor, és a kalóriákat sem számolom, bármit megeszek, de egyszerűen ha fogyni akarok akkor csak feleannyit eszek mint előtte és többet mozgok mint előtte. Nekem beválik.
2015. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Le lehet, de minek nehezítenéd meg a saját dolgod? A cukor elég könnyen helyettesíthető.
2015. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!