Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Low carb oké de hogyan? Sokat...

Low carb oké de hogyan? Sokat olvastam róla de konkrét dolgot nem ír! Akkor a kalóriátval ne foglalkozzak?

Figyelt kérdés
kérek segítséget!!! Tanácsokat
2019. nov. 21. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hagyjuk màr. Közel se ugyanaz a két dolog, mert màson van a figyelem. Màs arànyú makrókkal simàn lehet magasabb kalóriàval fogyni. Nem feltétlen következik egyik a màsikból.

Ha valaki kalóriaszàmolós módszert vàlaszt, az azt jelenti hogy ügyel arra, hogy bizonyos keret fölé direkt ne menjen.

Személyre szabott egyéni igényeknek megfelelő makrókkal, ami egy MÀSIK módszeren alapul, nem kell mindenkinek kalóriakeret, simàn anêlkül is működik, annyi evéssel amennyi jólesik az illetőnek. Kizàrólag a makrók megfelelő arànyànak figyelembevételével.


Írok példàt

Ugyanakkora kezdőtúlsúllyal

1600 - as kalóriakerettel és 160 g szénhidràttal egy grammot sem fogytam több hónap alatt sem. Nem ment.

Míg 70-95 gramm közötti szénhidràtkerettel folyamatosan fogyok, pedig 2200-2500 kalóriàt is megeszem naponta. Egyàltalàn nincs kalóriakeretem, nem szàmolom, figyelmen kívül hagyom, ennyi esik jól. Az elején írogattam is mindent, hogy làssam a makróim, ezért làttam mennyi a kalóriàm. És nem 1-2 kilóról van szó,hanem most jelenleg 30- ról. Az életmódvàltàsom óta nagyon sok emberrel kerültem kapcsolatba akik ilyen diétàt csinàlnak, egyik se hasznàl kalóriakorlàtot, nem törődnek vele mert ràjöttek hogy nem kell mindenàron azzal foglalkozni mennyi kalóriàt visznek be. Cht lecsökkentve , fehérjét zsírt emelve szépen fogynak és ennyi. Többen el is érték így a célsúlyukat màr, 40-60-70 kilókat fogytak. A makrók sokkal fontosabbak. És igen, mindenkinek màs vàlik be. Az se baj, ha valakinek ez jó, valakinek meg az.


De nem következik automatikusan egyik a màsikból.

2019. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2019. nov. 29. 06:16
 13/13 anonim ***** válasza:

1g ch= 4kcal

1g fehérje = 4kcal

1g zsír = 9kcal


csűrheted csavarhatod ahogy akarod, ha a makrókat számolod, akkor a kaloriát is számolod.

2019. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!