Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha minden nap futok 5km-t...

Hogyha minden nap futok 5km-t és csak zöldséget, húsokat, gyümölcsöket eszek és naponta többször iszom vizet akkor 2-hét alatt mennyit fogyhatok szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
1 kg.
2018. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte semmit, de a rendszeresség fel fog tűnni a szervezetednek és elkezdődik a fogyás. Egy év múlva lehet hogy máshogy fogsz kinézni.
2018. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbálj ketozni.
2018. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy újabb mindennapi hülye...
2018. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit eszel, nyilván van ember, aki simán megoldja ennyiből a hízást is (napi többezer kcal csak gyümölcsből nem 1-2 embernek megy). Az átlagember nem, de az átlagembernek valószínűleg hiányozna a sok-sok kizárt ételcsoport s tartok tőle, hogy egy egészségtudatosnak is. Nem rossz ez a kombó, de kétlem, hogy mindent megad, ami kell s ennyire keményen nem is kell fogni a dolgot - de elfogadom, ha neked ilyen korlátozásokkal könnyebb, sok korlát nélkül én se tudtam fogyni sosem.

Ha elég rosszul csinálod, még a zsír se lesz meg, de abból nem kell sok, így megfelelően zsíros hússal vagy kevés hozzáadott zsírral nem lesz gond e téren.


2 hét kevés idő, addig akár rosszul is ehetsz, de az én elveimmel ellenkezik ez, szerintem jó gyakorlat mindennap kiegyensúlyozottan táplálkozni.



Ami a kérdésedet illeti, szerintem a várható fogyás 0 és 3 kiló között van valahol plusz pár kiló víz, ha a gyümölcsöt eléggé leszorítod.

2018. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!