Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Van itt olyan diétázó aki...

Leiyla kérdése:

Van itt olyan diétázó aki karácsony alatt sem eszik semmi édességet?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok ki és mit esztek helyette a főétel mellett?
2019. dec. 23. 18:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

Én édesség nélkül semmilyen körülmények között nem tudok létezni.


De legegyszerűbb úgy, ha nincs ott édes. Nem feltétlenül az evésről kéne, hogy szóljon az ünnep, szóval edd azt, amit eddig is.

2019. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Én ugyan nem diétázom, de sosem eszek édességet és eddig eszembe sem jutott, hogy valamit kellene helyette enni!
2019. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
13%
A szaloncukrot ki sem csomagolom. Ugy eszem meg. Kalórai csökkentő hatása van ;)
2019. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Nos, én nem diétázó vagyok, csak egy olyan ember, aki nemigen szereti az édességet. Sőt: az ételt általában sem.
2019. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Én mondjuk azt, hogy nagyon minimalis édességet tervezek. Vagy ha igen, akkor cukormenteset. Viszont ami szerintem fontosabb, hogy a karácsony se állít meg a futásban, szóval ha eszek is valamit, akkor lemozgom inkább. A család meg kibírja azt az egy órát, főleg ha reggel megyek. Ha meg nem tudsz mozogni, kénytelen leszel megismerni a mértékletességet... bár azt akkor is ismerni kell, ha sportol az ember :D
2019. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

Én egész évben nem eszek semmilyen édességet, rendszeresen edzek. A Karácsony meg az ünnepek alatt sem lesz ez máshogy.

Úgy eszek, ahogy szoktam. Nem érzek vágyat a sütik iránt.

2019. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

Cukros édességet nem eszek màr. Hónap elején van csalónapom havi egyszer, szóval màr nem fér bele. A következő alkalom màr csak januàrban.

Napi 1-2 db cukormentes cukorka megoldja a problémàt. Sokféle ízben lehet kapni. Darabjàban 3 g szénhidràt van.:) Ennyi nekem belefér.

2019. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Én, már tavaly sem ettem. Hidd el, egyszerűbb mint hinnéd, csak el kell kötelezned magad.
2019. dec. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
Sőt, semmilyen karácsonyi menüt nem eszek, csak a "diétás" ételeket, amiket szoktam. Többiek eszik a szokásos ételeket, én meg csinálok magamnak natúr csirkét.
2019. dec. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

Èn. Pedig olyan sütik vannak nálunk, hogy ránézek és folyik a nyálam.

Imádom a mákos és diós bejglit. Az is van persze. Nem tudnék csak egy darabot enni, hanem ha megkóstolnám akkor tutira befalnám konkrétan mindet. Ezért inkább nem eszek semennyit. 3 hónapja diétázok, nem akarom kukába vágni az eddigi szenvedésemet azzal, hogy most bezabálok egy tepsi bejglit egyszerre.

Gondolok arra, hogy nemsokára nyár és milyen jó úton haladok.

Ja, és lefagyasztottam magamnak elég sokat, amit majd megeszek, ha eljött az ideje. Igy anyukám sem haragszik annyira, hogy nem eszek a sütijéböl.

2019. dec. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!