Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyjak le ha a teljesk...

Hogyan fogyjak le ha a teljeskiőrlésű kenyértől meg a zabpehelytől is undorodom?

Figyelt kérdés
10 kiló plussz van rajtam szülés után és már nem szoptatok, szeretnék megint 55 kiló lenni, nagyon rosszul érzem már magam a bőrömben. 160 grammos szénhidrát diétát javasolt a dietetikus február elején. De teljesen rosszul vagyok ezektől a teljeskiőrlésű kenyerektől, a zabpehely meg zabkásától meg végképp. Reggel 9 előtt nem is bírok enni semmi étvágyam sincs, bezzeg délután meg este meg folyton éhes vagyok. Tornával nincs gond, azt még élvezem is de a diéta.. Vagy csak csináljam és kész majd megszokom, elmúlik ezaz undor?

2020. febr. 11. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Rántottát, tükörtojást, párolt zöldséget, joghurtot gyümölccsel, puffasztot rízst/abonettet, szendvics alapanyagait kenyér nélkül...
2020. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Zabpehely helyett árpát, tk. kenyér helyett semmit.
2020. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!