Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha úgy étkezem, h a szénhidrát...

Ha úgy étkezem, h a szénhidrátot próbálom kerülni (Update kenyér, ebből sem sok), sok fehérjét és mértékkel zsír-t (kb 50gram, ettől kevesebbet is fogyasztok sokszor) fogyasztok, akkor fogyhatok zsírból?

Figyelt kérdés
Eddig 3 hét alatt fogytam 7 kilót, de gyanús ,h izomzatból. Kevés kalóriát vittem be, amit ettem az is inkább csak fehérjét tartalmazott.

2015. febr. 14. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hét alatt 7 kiló nem gyanús, hanem biztos hogy sok izom volt... Heti 1kg ami lemehet átlagban zsírból, és ezt nem is fogod mindig elérni. Mellé az elején megy egy kis víz, de az úgyis visszakerül. Update anyámvalaga, meg az ilyesmik teljesen feleslegesek.
2015. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezzel választ nem kaptam a kérdésemre, h étkezzek ,h ne az izomból hanem a zsírból fogyjak?
2015. febr. 15. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem az étkezésen, hanem a mozgás mennyiségén múlik.
2015. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval esélytelen úgy fogyni zsírból ,h nem nagyon mozgok?

Heti 2x 1óra intenziv futás volt eddig(foci edzés), mit kellene még mozogni?

2015. febr. 15. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Az étkezéstől nagyban függ: ha túl nagy kalória mínuszban vagy, akkor fog elsősorban izom lemenni rólad.
2015. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

így pár nap után falásroham valószínű,mert egyszerre nem csökkentheted le a szénhidrátot is meg a zsírt is.

az egyikre szükség van,hogy energiát tudjon nyerni a test belőle.

ezért legyen magasabban a zsír a ch-t meg fokozatosan csökkents és a bevitelét időzítsd edzés utánra.

mondjuk ha most megy 50g zsír,akkor ezt emelheted 100g-re.

a ch-t meg addig csökkented,amíg nincsen meg a heti fél kiló fogyás.

átmozgató edzésre elkezdheted a fegyencedzést abból is a veterán edzéstervet.

ez heti 6 nap 15-20 perc edzés és mellé a kocogás.

2015. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!