Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem mozgok akkor is fogyhat...

Ha nem mozgok akkor is fogyhatok ha kevesebbet eszem mint eddig és egészseges kajákat?

Figyelt kérdés
Baleset miatt kb 8 hónapja nem mozoghatok semmit max annyi h sétálni tudok, és ez alatt a 8 hónap alatt 15 kilót híztam. A balesetem előtt sem mozogtam semmit csak többet mentem ide oda és mindig is teltkarcsu voltam de elegedett voltam az alkalommal. Még kb fél évig nem mozoghatok semmit addig mondjak le a fogyásól vagy legalább a kevesebb étkezéssel meg tudom allitani a hizast?
2016. jan. 23. 20:29
 1/7 tothp ***** válasza:
Negatív energiamérleg! Nagyjából ki lehet számolni, egy ember a puszta létezésével mennyi kalóriát éget el. Ha ennél kevesebbet viszel be, fogysz, ha többet, hízol. Nagy vonalakban...
2016. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak sétálni tudsz, akkor sétálj! Azzal is égetsz kalóriát, és gyorsít az anyagcserén is.

Ezen kívül kövesd a testépítők szálkásító diétáját, számold a kcal beviteled!

2016. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni így is, csak sokszor nehezebb. Gyors fogyást ne várj.
2016. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
-jól sejted,ha keveset eszel ,akkor tuti hogy lefogysz,akkor is , ha netán semmit sem sportolsz közben...
2016. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktam sétálni de a lábam lett mutve és így az sem kellemes érzés :/ gondolkoztam a felüleseken de régebben a hasam is lett mutve és azóta fáj ha felülest végzek.. ezek szerint maradt a koplalas..
2016. jan. 24. 08:56
 6/7 tothp ***** válasza:
Biciklizés? Lábmunka ugyan, de mégsem terhel annyira, mint a gyaloglás. Esetleg úszás.
2016. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne koplalj. Van egy kalóriaigényed, kicsit alámenni nem koplalás, de fogysz.

Azért jó lenne, ha valami fekvő s kímélő gyakorlatokat tudnál végezni, de ehhez szakember véleménye lenne célszerű, most amúgyis az a legfontosabb, hogy gyógyulj meg.

2016. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!