Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha most vagyok 110 kg mennyi...

Ha most vagyok 110 kg mennyi idő alatt fogyhatok le 90 kilóra azzal ha csupán kevesebbet eszem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20 kiló nagyon sok, nem egészséges ekkora súlytól gyorsan megszabadulni, mert hiánybetegségek léphetnek fel. Az elhízás is lassan alakul ki, ugyanilyen lassan kell lefogyni is! Ha mégis műtét, vagy más miatt sürgős lenne, akkor jól megtervezett változatos étkezéssel, vitamin, ásványi só pótlással, sok vízzel, orvosi ellenőrzés mellett le lehet fogyni 3-4 hónap alatt. 110 kilónál lehet víz is a szervezetedben, ami a diéta hatására távozhat. Semmiképpen nem ajánlja senki a gyors fogyást, csak igen indokolt esetben, főleg egészségügyi probléma esetén vállalj ilyen szigorú diétát! Havi max. 1kg fogyás hosszú távon még tartható, legyél türelmes!
2020. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 bodogzus válasza:
Nem értem miért akar gyorsan leadni valaki hosszú évek, évtizedek alatt felhalmozódott súlyfelesleget. Azt sem értem miért kell lustán leadni. Nem eszem, szenvedek, de meg nem mozdulok... Elmondok egy nagy titkot. Keresel egy szimpatikus mozgásformát (a futás túlsúlynál nem tanácsos, mert tönkreteszi az ízületeket) pl. nekem a spinning nagyon bejött, mert jó zenére jó társaságban hetente 2x1 órát izzadni eleinte kegyetlen, de az első 6-8-10 alkalom után egyre jobban élvezi az ember. Úgy érzi meghal még a vége előtt, de a végén rájön, hogy ami nem öl meg az megerősít. Koplalással fogyni nagy butaság, mert nem a zsírtól szabadul meg a szervezet, hanem az izmoktól, ahogy kevesebbet mutat a mérleg az erő is száll el. Eleinte a kerékpározás is jó lehet, de mindenképpen törekedni kell az egyre nagyobb teljesítményre ami sikerélményt is ad. Letöltesz egy Endomondo, Strava, vagy hasonló alkalmazást a telefonodra és egyre nagyobb örömmel fogsz hozzá a mozgáshoz ahogy látod, hogy a fizikai teljesítőképességed is nő a kilók elhagyásával egyenes arányban ez ugyanolyan örömérzetet kelt mint előzőleg az eszetlen zabálás. Az evésen annyit kell változtatni, hogy a cukros dolgokat szinte teljesen elhagyni az egyéb szénhidrátokat, tésztákat, kenyérféléket pedig először felezni. A gyorsan leadott kiló nagyon gyorsan duplán jön fel. Egy kisebb életmódváltásra van szükség, mert valamit megszerezni sokkal könnyebb mint megtartani.
2020. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%

Látom, hogy a többségnek csak okoskodásra futotta ahelyett, hogy a kérdésedre válaszolt volna...

Heti 1 kiló simán lemegy kevés evéssel, de akkor az tényleg 1000 max 1500 kalória lehet naponta. Jóllakni nem fogsz, de ha okosan állítod össze az étrendedet, nem kell durván éhezned sem. Amúgy az első pár nap szar csak nagyon, utána némileg hozzászokik a szervezeted, de nyilván fáradékonyabb leszel.

Lehet, hogy nem ez a legegészségesebb formája a fogyásnak, én nem vagyok szakértő, de ez lehetséges és viszonylag hosszú távon fenntartható, szóval ha nem akarsz egy évet szarakodni, akkor hajrá!

2020. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

1 év alatt simàn összejöhet. De ne időszakos drasztikus fogyókúràra törekedj, hanem életmódvàltàsra. Olyan étrendet alakíts ki, amit életed végéig tartani tudsz. Jobban jàrsz.

És érdemes inkàbb minőségben, mintsem mennyiségben gondolkodni az étrendet illetően.

2020. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ajjajjj... Ha izmot veszitesz fogyaskor triplan visszajon a silyfelesleg. Az izomvesztest meg nem lehet meguszni esszeru mozgas nelkul, pusztan etrenddel. Nem erdemes lustanak lenni
2020. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!