Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan lehet laposabb hasam?

Hogyan lehet laposabb hasam?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam kövérnek, 57 KG -vagyok, de pici felesleg került rá a hasamra, azt szeretném le laposítani. Körülbelül 3 hónapja csinálok edzéseket, de mivel nem láttam változást tegnapi naptól elkezdtem aerobicozni.


A másik kérdésem, meg az lenne, TIK-Tok alkalmazáson nagyon sok videókat látok, hogy más 70 KG-de teljesen lapos a hasa, hogyan? Hogyan van laposabb hasa?


Nagyon örülnék ha valaki írna tanácsokat mindkettő ügyemre. Ui: Csökkentett cukor, és szénhidrátot viszek be a a szervezetembe.



2020. jún. 8. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészük genetikailag ilyen, másrészük kőkemény éveket tett bele az edzőtermi munkába, harmadrészük meg Kim Kardashian félék akik leszívatták onnan a zsírt, így sosem fognak odahízni ( [link]

Én a helyedben felkeresnék egy személyiedzőt, aki összerak egy rendes étrendet egy rendes edzéstervvel.

2020. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell talalni, mennyi az kdealis kajamennyiseg. Figyelni kell a makrokat, kaloriakat. Ha tul keves kaloriat viszel be, a makro elosztasod sem idealis, akkor a meglevo izmok "leepulnek", aztan zsirosodni fogsz. A 70 kilos nonek meg azert lehet lapos a hasa, mert hozzad kepes van rajta +10kilo izom, es az evek soran k😮rva jol lett osszerakva az etkezese.
2020. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A második válaszolónak annyit, hogy de az összes többi testrészén látszik a zsír kivéve a hasán, gondolkoztam ezen, hogy lehet ők is leszívatták. Én nem tervezem leszívatni magamtól akarom levinni de itt a közelben nem nagyon van rá lehetőség személyi edzőt találni ezért kezdtem el magamtól.
2020. jún. 8. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet plasztika is, meg az alkat amúgy is genetika kérdése. Valószínűleg jobban hìzik a fenekére és combjára. Egy 3 napos vìzbőjttel letudod gyorsan laposìtani a hasad, mert leadsz egy csomó vizet, csökken a hasüregi puffadàs. Tartòsan a testzsìr százalékot kell csökkenteni és ráedzeni a hasizmokra. Azt is tartsd észben, hogy a hasi részt tartósan laposan tartani nehéz, mivel ott van a tápcsatorna, és az étkezések után a hasüreg űrtartalma nőni fog. Ahogy pl. Székelés előtt is felpuffad az ember. Szóval van egy csomó fiziológiás tényező ami ezt befolyásolja.
2020. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!