Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene/nem szabadna...

Mit kellene/nem szabadna ennem, hogy kicsit laposabb legyen a hasam?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz egy esemény, ahol kicsit csinosabban kell megjelenni és szeretném, ha nem lenne ennyire nagy a hasam, de emellett hosszú távon is érdekelnének a válaszok. Sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok, általában nyersen és öntetek nélkül, emellett tojást, túrót, sovány húsokat, ritkán teljes kiőrlésű kenyeret, durum tésztát, sajtot és rizst. Nem iszok cukros üdítőket, csak vizet, teát és néha kávét. Utóbbiakat cukrozom, mert máshogy nem tudom meginni, de eritrittel. Szoktam rendszeresen csokit enni, de a többi édességet nagyjából sikerült kizárni az étrendemből. Tudnátok olyan ételeket mondani, amiket ennem kéne, hogy pl felgyorsuljon az anyagcserém és amiket nem szabadna, vagy csak kis mennyiségben ennem, hogy ne puffadjak fel/hízzak? 20/L
2015. okt. 11. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az jó hogy ezeket eszed, de a mennyiség is fontos! A gyümölcs fogyasztásad vedd minimálisra. Én diéta alatt megpróbálom teljesen kiiktatni. Nézzünk egy gyümölcs cukorban kevés tartalmú gyümölcsöt. Pl alma. 100g almában van ha jól emlékszem kb 20 g szénhidrát. Egy nagyobb alma kb 400 g-os. Ami 80g szénhidrát. És egy 100kg-os, 190 cm férfinek a fogyásához 160g szénhidrát szükséges. (Ezért ezt hozom fel példának mert nem tudom a te méreteidet.). Amibe meg sok a gyümölcs cukor jóval több szénhidrát. A tojás sárgáját is mértékkel kell enni. Én általában 5-6 tojásfehérjét eszek ahoz 1 tojás sárgája. Túró sovány túró a legjobb. Durum tésztát nem ismerem, de én tésztákat nem nagyon szoktam enni. Inkább zöldségekből fedezem a szénhidrát mennyiségemet jóvaol több rost is van bennük mint a tészta félékben. A csokit is nagyjából zárd ki. Mivel egy tábla csoki egy nőnek majdnem a fél napi kalória adagja. Hogy felgyorsuljon az anyagcseréd ahoz elengedhetetlen a mozgás és a megfelelő TISZTA víz ivása. 20kg/1 liter és ezt naponta ha minden igaz.
2015. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép és jó dolog az étrend. De mit és mennyit mozogsz...?
2015. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz első?:D Egy normál almában kb 9-10g szénhidrát van, nézz utána :) Kevésbé magas cukortartalmú gyümölcsöket mértékkel, lehetőleg délelőtt nyugodtan egyél fogyókúra alatt is... Pl. Alma, szilva, körte, áfonya
2015. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyers zöldség eléggé tud puffasztani, öntet pedig a vitaminok felszívódása miatt kell.
2015. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!