Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen fogyókúrás reggelijet...

Milyen fogyókúrás reggelijet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fogyokúrázni kezdtem és arra lennék kivancsi hogy milyen kalória szegény reggeliket ajánlotok nekem. Egyébként egy olyan 4-5kgtól szeretnék csak megszabadulni.

2020. aug. 18. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
1 szelet tk kenyér, felvágott/sajt, zöldség; tojás zöldséggel; zabkása gyümölcsökkel.
2020. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Joghurt+túró+gyümölcsök édesítővel

Joghurt+túró+zöldségek sóval, fűszerekkel

Tojás (lágy vagy rántotta)+sonka+zöldségek

Zabkása

Tk pékáru+sonka+zödlségek


Igazából bármi lehet mert nem a reggelin múlik, hanem a teljes napon. Simán belefér egy szendvics, ha pl az ebéd nem gyors felszívódású sok szénhidráttal teli történet, hanem mondjuk csirke meg saláta vagy zöldségköret. Ha viszont tésztát eszel pl ebédre, akkor jobb, ha a reggelid nem egy nagy adag zabkása, hanem én inkább a túrós vagy tojásos megoldást választanám.

2020. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tojás
2020. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tükörtojás zsírban sütve, sonka/ szalonnás rántotta , zöldséges sajtos omlett
2020. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!