Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez a bogres suti belefer egy...

Ez a bogres suti belefer egy fogyokuras etrendbe?

Figyelt kérdés

20gramm kokuszliszt + 1,5 adag biotech iso whey zero + 1 tojasfeherje egy kis vizzel kikeverve, bogres sutikent elkeszitve ugye


Ontetnek natur joghurt (egy kis pohar zsirszegeny)


Ez most igy a vacsoram volt, tudom, hogy edesseg meg minden, de szeretek ilyenekkel kiserletezni. 300 kaloria korul van az egesz.



2016. jún. 6. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Mér ne? Az egész kb fehérje volt, kevés zsír meg kevés ch. belefért a napi keretedbe? Ha igen, akkor tökmind1.
2016. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán
2016. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebbe azért határozottan nehéz belekötni, nem szénhidrátos nagyon, sőt, még zsír is alig akad benne.

Én epres-banános-kókuszos-mákos zabkását ettem, abban mindkettő volt, de még így se tartom kifejezetten rossznak, fogyni mindenesetre remekül lehet vele, bár ahhoz csokitortát is ehetnék vacsorára, abban legalább nem lenne annyi szénhidrát, ha én készítem.

De a tied tényleg szolid volt. Csak a whole-akárhanyasok kötnének bele, azoknak ha megsütsz egy rántottát s azt mondod, hogy az palacsinta, az is bűnös édesség, ami visszahúz. Szerintem ha jó alapanyagokat használsz s beférsz a jól átgondolt makróidba s nem cibálod meg az inzulinszintedet, akkor eléggé jó vagy.

2016. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!