Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan lehet fogyni sportolás...

Hogyan lehet fogyni sportolás nélkül?

Figyelt kérdés

Csak zsírból szeretnék fogyni, az izom maradjon, így szeretném. Sportolni meg nem tudok, mert nincs rá időm, hely a lakásban és pénzem elmenni ilyen helyekre... hogyan tudom megoldani? Nem is olya sokat, csak legalább 5kg-ot adjak le ennyinek is örülnék. 175cm és 77kg vagyok. 19/F és a fenekemen meg a combomom van rengeteg zsír, a hasam alján is egy némi zsír de a többi részen nincs sok. Ha befeszítem akkor nem érzek zsírt, kemény mindenhol kívéve a hasam alján (bár itt csak egy pici van de innen is kéne leadnom, mert nem szép így az alakom), a combomon és a fenekemen. Ha keveset eszek, azzal fogyok? Például: nem vacsorázok, csak vizet iszok, éheztetem magam, kevesebbeket eszek, azaz kcal-t csökkentek. Ezzel elérem a célom? 5kg vagy 7kg is elég nekem leadnom.


Ui: esetleg az ilyen fekvőtámaszozás az még szóba tudna jönni, vagy ami alkalmazások vannak pl ez: [link] ezeket tudnám csinálni de csak hétvégén és otthon.


2020. nov. 6. 16:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tudom, nincs helyi fogyás, azért szeretnék akkor úgy fogyni, hogy a fenekemről (főleg innen) menjen le a zsír, amikor már a felsőtestemről semmi nem tud lejönni.
2020. nov. 6. 16:04
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha éhezteted magad, akkor izmot fogsz veszíteni, egyébként kiegyensúlyozott diétával is elkerülhetetlen, csak nem mindegy a mérték. Lehet kihagyni a vacsorát, de nem biztos, hogy bírod, vagy nem fogsz többet enni miatta a többi étkezésben. Nem mindegy, hogy mit eszel-iszol, rá kellene állni a víz ivásra, leszokni a snack-ekről, chipsről stb. kenyeret, tésztát kevesebbet enni, több zöldséget.

Ütős gondolat fekvőtámaszozni, ha hasi, és comb problémád van.. Gondolom kollégista vagy, nem hiszem, hogy nem tudsz felkapni egy sportcipőt, és elmenni 1/2-1 órát futni, heti 2-3x, és otthon meg saját testsúlyos edzést csinálni.

2020. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kiegyensúlyozott diétával mennyi izmot veszítek el? Amit elveszítek, és visszaedzem akkor meg is fog maradni az az izom, vagy ugyanugy elveszítem megint, mintha rendszeresen kondiztam volna pl 5 évig és azt az izmot veszítem el? Mivel természetesen fejlődött izmot építenék vissza, megint el fogom veszíteni ha visszaépítem és abbahagyom a kondit?
2020. nov. 6. 16:30
 4/18 A kérdező kommentje:
Bejáró vagyok csak messze van az iskola és sokat utazok, ezért nincs rá idöm. Itthon meg anyumék látják ha mozgok és szégyenlős vagyok erre.
2020. nov. 6. 16:31
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Hetente öt alkalommal napi 1 óra sportolás. 5 óra a heti 168-ból.Ennyi kellene,megfeleő étkezéssel. Senki ne mondja azt, hogy ezt nem tudja megoldani. Lusta, akaratgyenge emberek röhejes kifogása a sportolással szemben az, hogy nincs rá idejük.Látok futókat reggel 4.30 körül munkába menet. Mások este oldják meg, vagy otthon görgőznek a bringájukkal híradónézés közben.Kint élek németben, bezártak a fitnesstermek, kint edzek egy erdei tisztáson,húzódzkodok,fekvőket nyomok stb. Mindent meg lehet oldani ha van akarat az emberben. Van egy rossz hírem a számodra. Ha már 19 évesen túlsúllyal küzdesz akkor egész életedben sportolnod kell majd, hogy ne hízzál el teljesen. A kor előrehaladtával az anyagcsere lassulni fog, egyre könnyebben ragad majd rád a zsír és egyszercsak azt veszed majd észre, hogy nem látod a saját pöcsödet mert behíztad,a tokádból meg egy afrikai falut megmenthetsz majd az éhhaláltól.Ez a koplalás dolog a nőknél divat és náluk se működik hosszútávon. Ami rövid távon öt-tíz kiló mínusz, az hosszabb távon 10-15 kiló plusz,ez így szokott lenni.Szóval csak egy dolog működik hosszabb távon, az ha sportember leszel és ennek megfelelően élsz és táplálkozol.
2020. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ne éheztesd magad, az izmaid nem fognak eltűnni 5-7 kg fogyástól, ha meg tudsz állni. Ez nem olyan sok, hogy ésszerűtlenül kelljen nekiállni. 1-el kevesebb szendvics, hozzá egy kis paprika, az ebédből 1/4-el kevesebb (a húst megeheted), víz ivása. Akár azt is megtehetnéd, hogy a buszról előbb leszállsz, és gyalog teszed meg az út utolsó részét haza jól kilépve, de nem értem miért ciki otthon csinálni pár sorozat hasprést, guggolást, vagy fekvőtámaszt, vagy este elmenni futni most is sötét van, senki sem látná.
2020. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tehát ha elkezdek lefogyni és sikerült az álomtestet elérnem és abbahagyom, akkor a dupláját visszahízom, ha visszaállok rendes étrendre és felhagyok a sporttal?


De nálunk semmi hely nincs a lakásunkban, udvaron.. utcán meg cigányok vannak mindenhol.. ezért peches ez az egész sport.. a másii meg, hogy látsz embereket sportolni, azok egyedül élnek és nem zavarja őket senki és semmi a sportban, ezért könnyű nekik. Én még iskolás vagyok és ezért se tudok sportolni. Nem vagyok elhízva de csak minimálisan.

2020. nov. 6. 16:55
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem fogod a dupláját visszahízni, de oda kell figyelned, hogy mit eszel, és az izmaid sem fogynak el, csak nem lesznek olyan tónusosak, hogy látványos legyen, illetve az esetleges zsír eltakarja. Ágyad nyilván van, ha van mellette annyi hely, hogy le tudj feküdni kényelmesen, akkor ott már bármilyen alap mozgást meg tudsz csinálni.
2020. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tehát foglaljunk össze légyszi.

-nem ehetek nasikat (chips, csokik, riso rizspudingok, zabfalatok, stb), igyak mindig csak vizet,

-teához még véletlenül se nyúljak hozzá,

-vacsorára 2 szelet kenyeret szoktam enni (félbarna) ezt csökkentsem le 1 kenyérre (amúgy néha sikerül 6 óra előtt elkezdenem enni és 6 óra elején befejezni a vacsorát, utána addig szoktam telefonozni míg be nem álmosodok, lehet ez 21 óra vagy 22 vagy több) vagy virslit eszek ebből 5-öt ettem mindig de ezt lecsökkentem 3 db-ra és fél kenyeret vagy kis egész kenyeret eszek hozzá (a virslit magában nem tudom megenni és félbarna kenyeret szoktam enni, illetve ilyet szoktak venni)

-reggelizni szoktam iskolába indulás előtt, mivel reggel nem tudok enni 1 szelet kenyeret szoktam enni

-hétvégenként legalább 1 órát használom az ilyen fogyókúrás appokat

De egyébként meddig kellene ezeket csinálnom, hogy elérjem azt a mínusz 5-7 kg-ot? És ha elértem és utána abbahagyom a hétvégenkénti fogyás gyakorlatokat, attól még megmarad az alakom? Nem hízok vissza meg semmi? Ha elveszítek 1kg zsírt akkor, az izomból mennyit veszítek el? De ha visszaépítem (gondoltam arra is, hogy testépítős alkalmazást is töltök majd le, hogy az izmaim megmaradjanak)


Küldök képet hogyan nézett ki iskolámban a héten az étrend: (a reggelit ne vegyétek figyelembe ezeket nem fogasztom, mivel nem vagyok kollégista):

[link]

2020. nov. 6. 17:22
 10/18 A kérdező kommentje:

Most nézem a tízórai egyáltalán nem ezek voltak, amiket beleírtak. Ma például paprika volt a paradicsom helyett.

Tegnap natúr danone joghurt volt egy szendvicsrúddal. Szerdán: szerintem ez volt. Kedd is rendben. Talán a hétfői is ez volt.

2020. nov. 6. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!