Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan lehet fogyni sportolás...

Hogyan lehet fogyni sportolás nélkül?

Figyelt kérdés

Csak zsírból szeretnék fogyni, az izom maradjon, így szeretném. Sportolni meg nem tudok, mert nincs rá időm, hely a lakásban és pénzem elmenni ilyen helyekre... hogyan tudom megoldani? Nem is olya sokat, csak legalább 5kg-ot adjak le ennyinek is örülnék. 175cm és 77kg vagyok. 19/F és a fenekemen meg a combomom van rengeteg zsír, a hasam alján is egy némi zsír de a többi részen nincs sok. Ha befeszítem akkor nem érzek zsírt, kemény mindenhol kívéve a hasam alján (bár itt csak egy pici van de innen is kéne leadnom, mert nem szép így az alakom), a combomon és a fenekemen. Ha keveset eszek, azzal fogyok? Például: nem vacsorázok, csak vizet iszok, éheztetem magam, kevesebbeket eszek, azaz kcal-t csökkentek. Ezzel elérem a célom? 5kg vagy 7kg is elég nekem leadnom.


Ui: esetleg az ilyen fekvőtámaszozás az még szóba tudna jönni, vagy ami alkalmazások vannak pl ez: [link] ezeket tudnám csinálni de csak hétvégén és otthon.


2020. nov. 6. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Teljesen jó kajákat adnak, és odafigyelnek a kiegyensúlyozott táplálkozásra. Ilyesmikre kell ügyelned: tíz óraiban ha ez nem szendvics, akkor a szerdaiban nem kenném meg a kenyeret, a tarja eleve zsíros, a csütörtök felejtős 1/1-ben, ebédek ahol kenyeret adnak mellé, azt ne edd meg, krumlis tésztából hagyj meg egy keveset, keddi műzli szelet is kimarad, szerdán a rízsből hagyj, esetleg tartárból, csütörtökön a daragaluskából, krumpliból egyél kevesebbet, pénteken a rízsből.

Az otthoni kenyérvágásnál figyelj oda, hogy ezek ne 2-3 újnyi szeletek legyenek, inkább egyél mellé uborkát, paprikát, paradicsomot, hogy jóllakj.

Az a baj, hogy nem lehet belőni, hogy mennyit tudsz így kalóriát spórolni, ki kell tapasztalni. Hetente mérhetnéd, hogy sikerül -e megmozdítani, és 1 hónap után jó lenne, ha 1-1,5 kg lemenne, a heti 1 mozgást viszont nagyon kevés, bármilyen szégyenlős vagy, ezt nem ártana átgondolni. Ha nem sportolsz nem lesz jó alakod, és ezt nem is szabadna abbahagyni.

2020. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy lefogysz nem lesz jó alakod. Az az izomzatodtól lesz, azon kell dolgozni, hogy jó kiállásod, testfelépítésed legyen,viszonylag alacsony testzsír mellett. Elérni egy jónak mondható testet az egy dolog, de egy idő után az izmokat megtartani is egyre nehezebb lesz.Ha meg nem használod őket akkor szép lassan le fognak épülni mert a test nem tart fönt fölöslegesen izomzatot.Szóval ez nem úgy működik, hogy eléred a célodat és hátradőlhetsz. Elég nagy fluktuáció van a cégnél ahol dolgozom,jöttek már többen ilyen huszonpáréves sportoló srácok nagyon jó testtel, aztán kb.két év alatt általában el is $zarták a sok év alatt összehozott külsejüket a sport abbahagyásával(nincs rá idő), a $zar kajákkal(a jó kaja drága), a piával(kell egy kis kikapcsolódás).Ezek persze csak kifogások,amik jobban hangzanak mint a lustaság beismerése.Sok embernek esélye sincs egy normális, egészséges életre, egy szép, erős testre egy velük született betegség vagy egy súlyos baleset következtében, mások meg elba$$zák maguknak az amúgy genetikailag kiváló fizikumukat a lustaságukkal, nemtörődömségükkel, igénytelenségükkel.Ha az egészséged rendben van akkor szedd össze magad és sportolj. Youtube-on találsz egy csomó videót edzésről, kajálásról, minden infó egy pár kattintásnyira van tőled.
2020. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
46%
Ne egyél kenyeret,meg egy nap kevesebbet egyél többször.
2020. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Paleoval, lowcarb-bal, ultralight kakaós diéta-val, ketogén étrenddel.
2020. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Taposógéppel, szobabiciklivel vagy futópaddal is jól járnék? Ezek közül valamelyikkel megtartom a sportot is.
2020. nov. 7. 11:00
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a taposógépes, szobabiciklis stb.dolgok tudod, hogy miért nem működnek hosszú távon?Mert borzasztóan unalmas,ingerszegény,monoton tevékenységek és az embereknek egyszerűen undora lesz az egésztől egy idő után. Legalábbis én ezt látom az ismerősi körömben.Ezzel szemben nézzük pl.a hegyi bringázást(mtb). Szép tájak, évszaktól függően mindig más arcát mutató természet, adrenalin, motiváló, teljesítményre ösztönző társaság.Elrepül az a négy-öt óra, elégettél 2500 kalóriát. Érted a lényeget? Erre gondolok amikor az életmódváltásról beszélek.A sport az élet részévé válik, húzóerővé,egy vágyott dologgá,a személyiséged kiteljesítőjévé. Egy olyan tevékenységet kell találni amit élvezettel csinálsz, legyen az bármi, mert csak ez működik hosszabb távon.
2020. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Suliban nem tudsz csatlakozni valamilyen délutáni sportkörhöz? (Nem tudom, mi a helyzet a koronavírus miatt az iskolákban, csak mikor én voltam gimis, még egy csomó opció volt).

Esetleg kérj karácsonyra uszodabérletet vagy kondibérletet a szüleidtől, gondolom a városban, ahová iskolába jársz, van valamilyen lehetőség. A szégyenlősséget megértem, tíz éve futok, mégis mindig csak sötétben szoktam kijárni, csak elhagyatott helyekre, zavar, hogy idegenek néznek, cukkolnak, füttyögnek, stb. Viszont edzőtermekben, uszodában tapasztalatból mondom, hogy nincs ez. Az emberek többsége mozogni jár oda, letolja a programját, öltözik, megy haza, nem foglalkozik a többiekkel.

Vagy akár az is lehet opció, hogy hétvégén, mikor több időd van, akkor felkapod a túrabakancsod, vagy a biciklid, nekivágsz a határnak/erdőnek, és egy nagy átmozgatással letudod a heti adagot. Nem a legjobb megoldás, de a szükség nagy úr.

2020. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeken az utolsó 2 képen alsógatyába vagyok, akit zavarja a látvány, ne nyissa meg.:


[link]


[link]


Szeretnék NEM koplalni. Tehát, ráérősen, alaposan átdolgoztatni a testemet a futópaddal és rendes étkezéssel. 1 hónap -3kg az is megfelel nekem, csak fogyjak de ne koplaljak. Nem szeretném a dupláját visszahízni, amit elégettem.

2020. nov. 12. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!