Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 3 hónap dieta után tegnap...

3 hónap dieta után tegnap délután ettem egy nagy adag töltött káposztát ch csökkentett kenyerrel. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Kb 8 kg sulyfeleslegem volt amiből 5kg lement már. most vagyok 53kg es 167cm. Ma akkor csak nagyon keveset egyek? Az a baj hogy meg van 1 adag kaposzta a hűtőben amit sajnalok otthagyni. Ha ma megeszem ebedre akkor ma már semmit ne egyek?
2020. dec. 17. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ne fogyj tovább!
2020. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De még szeretnék. A combom vastag és a karom is. A hasam talán már jó, de nem elég egyenes....
2020. dec. 17. 11:31
 3/20 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent ez a fogyásban, nyugodtan edd meg a másik adagot is.


Nem a napi kalória mennyiség számít hanem a heti/havi, magyarul ha a napok mondjuk 80 -90 % ban helyesen étkezel akkor ha néha becsúszik 1-2 lazulós kaja/esemény (karácsonyi ebéd látogatás a nagyszülőknél stb) akkor az nem számít mert hosszútávon kiegyenlítődik a kalória mérleg.


Ja és mozogj/sportolj mellette rendszeresen (min. 3 alkalom/hét)

2020. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Edd meg nyugodtan! Ki ne dobd! 😉
2020. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 akkor tornázz!
2020. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

En 10 centivel kevesebbhez vagyok ennyi kilo, es a kornyezetem szerint meg igyis hiznom kellene. 😂

Ha 5 toltetet megeszel ma sem leszel hirtelen 5 kiloval több. Ennyire nem kellene raallnod erre a “jujj ma reggel 53,2 kilo voltam, este meg 53,9 kg, jujj, biztos a toltott kaposzta, egybol zsirra alakult rajtam”. Ez nagyon nem igy mukodik. 🤣

2020. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Inkabb pszichologushoz menj surgosen, mert etkezesi zavarod van!
2020. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
90%

Edd meg! Akár további 5 fazékkal. Aktívan étkezem, hajnali kettőkor sem fogom vissza magam, ha kell egy kis édesség, mégis 70kg vagyok hónapok óta (vagy talán 1 éve), pedig nem mozgok túl sokat. És vékony (185cm).


Na most ebből ki lehet találni, hogy EGY TÁNYÉR töltött káposzta csepp a tengerben. Ha holnaptól reggelire, ebédre és vacsorára is csak töltött káposztát eszel, akkor sem fogsz elhízni, főleg, hogy 10-15 kiló plusszal sem lennél elhízva. És a pszichológust tényleg fontold meg, mert ez már erős étkezési zavarnak tűnik.

2020. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as tökéletesen megválaszolta.

A napi kalóriaszámlálás butaság. Nem vagyunk robotok, minden nap változik, hogy mennyire vagyunk éhesek. Tegyük fel 2000kcal a “napi kereted” de te csak 1600at ettél. Minek tömnél magadba több ételt, ha nincs hozzá kedved? Meg amúgy is, valószínűleg másnap meg többre fogsz vágyni. Ugyanúgy, ha egy nap többet eszel, akkor másnap kevésbé leszel éhes. És amúgy is, nő vagy, nagyon sokat számít a ciklusodtól is! A hormonjaid is teljesen megkavarják az éhségedet.

2020. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Most komolyan azt hiszed, hogy ha leadsz még 3 kilót, akkor nem fogod vastagnak látni az egyébként csoffadt karjaidat és lábaidat? Hát elárulom, hogy de. A fejedben kellene rendet tenni.
2020. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!