Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 3 hónap dieta után tegnap...

3 hónap dieta után tegnap délután ettem egy nagy adag töltött káposztát ch csökkentett kenyerrel. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Kb 8 kg sulyfeleslegem volt amiből 5kg lement már. most vagyok 53kg es 167cm. Ma akkor csak nagyon keveset egyek? Az a baj hogy meg van 1 adag kaposzta a hűtőben amit sajnalok otthagyni. Ha ma megeszem ebedre akkor ma már semmit ne egyek?
2020. dec. 17. 11:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Anorexia nervosa. Kezeletlenül halálba is torkollhat.
2020. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Lehet nem tűnik annak a sulyom és a magassagom alapján, de kicsit se csoffadtak a karjaim es a labaim. Higgyétek el hogy vastagok és hol fogyok belőlük hol valamiért ismét vastagok. Hiaba tartom be a dietat. Napi 1400kcal amit eszek, elvileg ez jo így.
2020. dec. 17. 17:37
 13/20 anonim ***** válasza:
és mozogsz valamit?
2020. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Elliptikus trainerem van, heti 3x szoktam rajta edzeni.
2020. dec. 17. 18:09
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyél nyugodtan. Néha 1-1 belefér. Combikák kemények,tömöttek vagy sikerült lötyögősre fogyni? Mert olyankor látszik formátlan vastagabbnak. Nem gond,csak tornázni kell,erősíteni és fehérjével megtolni,mert azzal lehet zsírt égetni. Ne (csak) a kaloriákra figyelj,a makrók fontosak. Persze a kalória deficit sem az utolsó.

Az utlosó pár kiló nehéz. A súlyingadozás teljesen normális,nem csak 10-30 deka,hanem sajnos akár 1-2 kiló is. A szervezet vízvisszatartásától függ. Ha keveset iszol,naná,hogy elkezd raktározni,mert nem akar dehidratált lenni.

2020. dec. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ahamm értem! Köszönöm a haozzaszolasokat! Tehát akkor csak a víz az ami ingadozhat... már azt hittem hogy valami baj van velem.
2020. dec. 18. 09:01
 17/20 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

próbálj súlyzós edzéseket is beiktatni, (vagy legalább saját súlyos edzéseket ha otthon edzel és nincs súlyod) sokkal hatékonyabb/egészségesebb hosszabb távon ha a tested összes izmát megdolgozod és erőt fejtesz ki velük és nem "csak" gépen egyoldalúan mozgatod őket.


pl kezdésnek kezdj el guggolni/fekvőtámasz/plankolni

később 4 ütemű fekvőtámasz HIIT (high-intensity interval training)rendszerben. Olvass utána mi az a HIIT. sokkal hatékonyabb mint amit most csinálsz

2020. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2020. dec. 18. 09:35
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
😊 én a szobabiciklin kívűl súllyal guggolok(nem sokkal 6 kilós van csak) de minden féle guggolás,szűk,nagy,lábfej kifelé,serleg,bolgár. Kitörés,csípőemelés. A szobabicó aljába abba a kereszt állványszerűbe gumiszalagot akasztok,majd rá a bokámra és odaállok térdhajlítás (sarkad hátra fel). Comb hátsó felét és a fenekedet dolgozza. 2 sorozat epizód és fullosan megdolgoztál mindent 😁
2020. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Laylah ***** válasza:
100%
A töltött káposztában egyébként nem sok kalória van, a tejföl meg a kenyér tudja megdobni.
2020. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!