Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szeretnék tőletek kérni...

Szeretnék tőletek kérni rengeteg kalóriacsökkentett édesség-nevet, vagy temérdek édesség-receptet! Jöhet sok-sok link is, nekem az is tökéletes! Ha már nem tudom megállni az édességevést, legalább kcal-szegény legyen amit nassolok! Írnátok ilyeneket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Vagy itteni ilyen és hasonló témába vágó (már megválaszolt) kiírások linkjei is jöhetnek!


Köszi és boldog új évet mindenkinek!

2020. dec. 31. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Egyél kevesebbet.
2020. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Be írod keresőbe low calorie dessert.
2020. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

3-mas vagyok

Vagy low calorie snacks.

2020. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a Kérdező magyar. Miért írna be bármit is a keresőbe angolul? Agybaj.

Amúgy vicces a kérdésben: rengeteg, temérdek, sok-sok :D Úgy tűnik itt valaki durván édességfüggő, üdv a klubban :D

Amúgy használd tényleg a Google-t, mondjuk én javasolnám, hogy magyarul, nagyon jó receptek vannak, szinte az összes létező süteményt, édességet el lehet készíteni egészségesebb kiadásban is. Én pl.nemrég csináltam nagyon finom kakaós csigát és mákos gubát egészségesebb verzióban, random Google receptek alapján. Beírod a kedvenc sütid nevét, mögéírod hogy diétásan és válogatsz kedvedre.

2020. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs, zöldség, mártogatós, keserű csoki


Google-n van rengeteg

2021. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Újév alkalmából megosztom veled a kedvenc diétás desszertem receptjét:


Zabpelyhes túrógombóc

- 6 ek aprószemű zabpehely

- 250 g zsírszegény túró

- 2 tojás

- 2-3 ek édesítő (ízlés szerint)

- 1 kk vanília aroma


Fenti összetevőket összekevered és állni hagyod hűtőben 1 órát. Majd kisebb gombócokat formazol belőle, amit lobogó, pici sózott vízbe teszel. A gombóc akkor van kész, amikor feljön a víz tetejére. Közben kicsi kókuszzsíron elkezdesz pirítani búzadarát/morzsát (kevésbé diétás) vagy durvára vágott diót. A kész gombócokat megforgatod benne, és kész is :) öntetként használhatsz joghurtot, vagy vmilyen gyümölcsmártást (én általában erdei gyümölcs mixet főzök fel édesítővel és pépesítem).


Ez azért nem egy két étkezés közötti nasi, hanem egy teljes értékű étel, én pl akkor eszem ezt, amikor már nagyon kívánom az édességet, és cserébe hajlandó vagyok lemondani eg főétkezésről. Ilyenkor emellé még pluszban általában vmi könnyű levest eszek. Remélem hasznos a fenti recept, és örömödet leled majd benne, boldog új évet:)

2021. jan. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!