Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi idő alatt adható le Ch...

Mennyi idő alatt adható le Ch szegény dietaval 8 kg 30 évesen?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 14:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
4-6 hónap, ha egészségesen akarod csinálni, úgy, hogy ne is jöjjön vissza.
2020. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
2,5 hónap alatt fogytam ennyit, 40 évesen.
2020. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%
2-4 hónap
2020. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
77%
miert pont a szénhidrátot csökkented? Ez sem jó mindenkinek! Ez is csak egy újabb trend a fogyókúra piacon tele féligazságokkal. Vigyázz, mert a CH csökkentett termékek még tele vannak rossz zsírokkal. Szénhidrátokra szükséged van. Egyél jó szénhidrátokat és kerüld a rossz iparilag feldolgozott -fajtáját. Csökkentsd a rossz és káros zsírbevitelt, legyél aktív,sportolj. Aludj eleget és igyál eleget. Egyél tápanyagokban gazdag, biztonságos forrásból származó élelmiszereket. Csökkentsd a stresszt és meglátod sokkal jobban fogod magad érezni és a tested vissza állítja a saját egyensúlyát. Ez kiálta már az idő próbáját, nem ugy mint az újabbnál újabb divat diéták. Sok sikert kívánok.
2020. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!! :)
2020. aug. 28. 09:02
 6/31 anonim ***** válasza:
Ha nincs kihegyezve a mozgasod es az etrended zsiregetesre, 0,25-0,5 kg heti zsirvesztessel szamolhatsz. Optimalizalt esetben 0,5-1 kg kozott.
2020. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi a felesleged, talán 4-6 hónap, egészséges módon.

Én betegség miatt választottam ezt az életmódot, kevés szénhidrátot eszem, sok zsírt, sok fehérjét, szerintem nagyon jó, és sokkal könnyebb számomra betartani mint egy kalóriaszegény diétát. Olyan 6 hét alatt ment le anno 8 kg. Most másfél év után -58kg-nál járok, de én nagy súlyból indultam.

Igazából a fogyás üteme mindenkinek más. Ezt te csak akkor tudod meg ha elkezded és eltelik pár hónap.

2020. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%
Havi 1-2 kg az egészséges fogyás. Ha a szervezeted felesleges vizet tartalmaz, akkor hirtelen többet is leadhatsz, de az nem valódi fogyás, és hamar vissza is mehet. A hízás is folyamatosan, lassan alakul ki, és vissza is így kell csinálni. Ne hallgass a zsírszegény diétára, eljárt felette az idő, jól teszed, ha a szénhidrátot csökkented napi 160 grammra, ez sokáig tartható. A zsírszegény diétával hízott el egész Amerika, és emiatt a legtöbb cukorbeteg is ott van.
2020. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

* annyit még hozzá tennék, hogy a ch- t én 80-85 g körül tartom, néha picit több ,90, de az ritka. Egészségesebb kajákból ( amit szeretek is), én nem tudok többet bevinni, de nem is érzem hogy szükség lenne rá.

Ha szereted a zsírosabb húsokat, sajtokat, olajos magvakat, zöldségeket, kolbászt, szalonnát, ezt az életmódot imàdni fogod. Ami a legfontosabb, ha tartós fogyást szeretnél, hogy jól érezd magad 😊 7. voltam .

2020. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%
80-85g Ch? 🙄 Lehet neked bevált, de nem egészséges. Egy átlagos 50kg-os nőnek is kell legalább 120- 160g naponta. Nem koplalással kell fogyni, hanem mozgással és ésszerű diétával.
2020. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!