Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A teljes kiörlés, tényleg...

A teljes kiörlés, tényleg annyira hatékony?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem ártana, ha rendesen fogalmaznád meg a kérdést.

A teljes kiőrlés malomipari fogalom, ezért nem lehet hatékony.


A teljes kiőrlésű készítmények segíthetik a fogyást - feltételezhetően ezt akarod megtudni -, de azért nem csodaszerek.

Ami pozitív, hogy több rostot tartalmaznak (de kb ugyanannyi kalóriát!), ezért lassabban szívódik fel a szénhidrát.


Amire oda kell figyelni, hogy nem minden TK, amit annak írnak, a magyar szabványok szerint már 10% TK-tartalom elég ahhoz, hogy odasorolják.

Az igazi, ami nagyrészt teljes kiőrlésű gabonából készült, nem "szép barna", hanem szürkés szinü és szemmel láthaóan is jóval sűrűbb szerkezetű, mint a megszokott finomlisztes termékek.

2021. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, ha kézi malommal csinálod magadnak akkor elképesztően hatékonyan hat a felsőtest izomzatára. Mellé még a malomkődobást tudom javasolni kiegészítő sportként, csak vigyázz, valakit nehogy eltaláljon, mert volt már ilyen baleset.
2021. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
😁😁oké
2021. ápr. 7. 11:07
 4/9 anonim válasza:
56%

Most komolyan, tényleg ilyen legalja szinten van a társadalom???


Nulla helyesírás, nulla ékezet, nulla értelmes mondatok, nulla írásjelek... Ez elképesztő, gyerekek!

2021. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lassabban szívódik fel, kb ennyi. Bár szerintem ehetetlen, de ez egyéni ízlés dolga. Szénhidrát attól még viszonylag sok van benne, szóval nem mindenkinek az étrendjébe fér bele.
2021. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Ami pozitív, hogy több rostot tartalmaznak, ami negatív, hogy cserébe gyulladásfokozó anyagokat viszel be a szervezetedbe. MINDEN ÉLŐLÉNY ELSŐDLEGES CÉLJA A SZAPORODÁS!!! Minden élőlény igyekszik valamilyen módon biztosítani az utód életben maradását. A gabonafélék pl úgy, hogy a maghéjban (amiből a korpa lesz) gyulladáskeltő toxinokat termelnek, ami a rovarok, kisebb rágcsálók esetében elég hatékony is. Nekünk nem okoz azonnali tünetet, de hosszú távon nem életbiztosítás.
2021. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Paczalos István ***** válasza:
Jó a teljes kiőrlésű gabona, viszont ha magad akarsz őrölni, a fuzáriumra nagyon figyelj, mert a gabona külső részén (ami korpa lesz) telepszik meg.
2021. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg 6-os. Ezt én is olvastam valahol. Vagy eg video volt erről.
2021. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fogyásról van szó én egy az egyben kerülöm a lisztet és lisztes termékeket. Helyette krumplit és édesburgonyát fogyasztok inkább.
2021. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!