Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Csalónapokon milyen finomságok...

Csalónapokon milyen finomságokat engedtek meg magatoknak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nincs csalónapom. Ha megkívánok egy süteményt, elkészitem fogyókúrába beilleszthető módon. Ha nagyon szeretnék egy szelet csokit, ami kb kéthavonta egyszer jön rám, akkor megeszem.

Miután életmódot váltottam olyan étkezést alakítottam ki, amit egy életen át lehet tartani. Ebbe belefer a pizza, a hamburger is, de nem gyorsétteremben veszem meg, hanem itthon, minőségi, teljes kiőrlésű, természetes alapanyagokból készitem el.

2021. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a mindennapokban is eszek édességet, pizzát, hambit stb. Csak magamnak készítem el jobb összetevőkből. Nincs egy nap amikor mindent összezabálok
2021. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Havi 1 ilyen napom van.

Minden olyasmi amit az életmódváltásom óta a mindennapjaimban már nem eszem, de egyébként szeretek, és ha nem híznék baromi gyorsan tőlük, akkor bizony gyakrabban enném őket, de ezt nem tehetem meg.

Gyorskaja ( főleg kínaikaja), fehérlisztes pékáru, cukros édesség, csipsz.

-A fogyásomat nem befolyásolja

-az esetleges sóvárgást havi 1 ilyen nap bőven kielégíti,

-az életmódrendszert amit követek így tudom hosszútávon is tartani, hogy ennyi élvezetet megengedek magamnak

+ hajlamos vagyok bizonyos termékekkel kapcsolatban hamar függővé válni, de ez a havi 1 nap ezt még nem hozza vissza.

Nekem minden lényeges szempontból így jó.

2021. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
43%
Pacalpörkölt!
2021. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
39%
Vagy egy jókora sonkával!
2021. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hagymás babot. :)
2021. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csalónapon csakis hamisgulyást, rablóhúst és cigánypecsenyét.
2021. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálom a hamburgert, pizzát stb hízlaló kajákat magamnak elkészíteni, ezek így kevésbé hízlalóak és egészségesebbek lesznek, és mivel vegán vagyok, ezek jóval kalóriaszegényebbek mert nincs bennük állati zsiradék. Ha mégis elcsábukok valamire, próbálok a kalória kereteimen belül maradni, egy héten egyszer-kétszer így kalórián belül maradva megeszem valami péksüteményt, vagy vegán fagyit. Ha valahová ki kell mozdulnom, mondjuk barátokhoz, akkor viszont nem tartóztatom meg magam, de ilyen ritkán fordul elő.
2021. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs csalónapom, én nem fogyózom, én életmódot váltottam. Több, mint egy éve redkuáltam le a szénhidrátot, és gyerekkorom óta nem voltam ilyen fitt, mint most.

Vagyis... mondjuk, hogy csalás, ha néha-néha megiszom egy pint ale-t (sör).

2021. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!