Fogyas = lottyedtseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan ket hete raalltam egy dietara cagy igazabol kezdeti eletmodvaltasba.

10-12 napja szamomra megfeleloen etkezek, kb 5-10 kilo feleslegem van en 5 kilotol akarok megszabadulni tartosan...

Viszont eddig 1 kg ment le, rengeteg zold teat iszok, es szedek bioteches multivitamint is, de parommal ma veszeltuk hogy nem igazan indult meg be a fogyas viszont a fenekemen meg minimalisan a hasamon mar lathato vmi viszint egyuttal a combomon mindenhol veszitettem a feszessegbol... ez a viz miatt oehet?


Mit tegYek hogy ne legyek lottyedt? Terveimben ugy szerepel hogy lemegy az 5 kg es ezt kovetoen allok ra 100% a “rendes” testedzesbe, most csak ilyen inmel ammal tornazgatok-mozgok.


Ez igy helyes?

24 eves vagyok

Koszi!


2021. ápr. 29. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Miért vársz a rendes testedzéssel? Pont arra lenne szükség, hogy ne izomból fogyj és ne legyél löttyedt.
2021. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha zsírból fogy, a bőre akkor is megereszkedik, és igen erre a testmozgás lenne a megoldás, addig amig csak enyhén ilyen.
2021. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
5-10 kg felesleggel miért csak ímmel-ámmal tornázgatsz? Ez nem akkora plusz súly, hogy ne lehetne rendesen mozogni vele. A fogyásra és a bőrödre is jó hatással lenne.
2021. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hogy Oszinte legyek azert, mert nem szanok 15 ezret arra plusszban hogy sportolokent mehessek a konditerembe, es maganedzore sem akarok penzt kiadni..😅

Ugyhogy itthoni korulmenyek kozott probalom azt megvalositani amikhez lehet alkalmasabb lenne egy gep:)

2021. ápr. 29. 11:55
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Jajj, de kevés fantáziád van, kedves. Otthon is eléggé meg lehet edzeni a testedet. Írd be, hogy no equipment workout. Hasedzéshez nem kell eszköz, tudsz még guggolni, kitörést, törzsemelést csinálni, súlyzót egy lakásban is ki tudsz alakítani.
2021. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is otthon edzek, vannak azért még youtube-on is elég kemény videók, ami nem csak lötyögés. Eleinte a saját testsúlyos edzéssel is rengeteget lehet fejlődni. Persze, a terem hatékonyabb, de ha csak néhány kiló leadása a cél, nem feltétlenül szükséges.
2021. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól lehet otthon is edzeni, én pl. sehogy nem is tudnék eljutni rendszeresen edzőterembe, meg amúgy is úszni szeretek, uszoda meg nincs a városomban, szóval marad az itthoni edzés, szerintem teljesen rendben van. Eszköz nélkül is rengeteg gyakorlat van a youtube-on, de ha rászoksz a mindennapos mozgásra, talán megéri beruházni valamilyen gépbe otthonra is, ha elfér.
2021. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem fer el, tarsashazi lakas nem kertes😊

Es eppen ezert erre az egy ket honapra amig nem nyitnak rendesen a termek sulyzokra sem szeretnek penzt kiadni....

2021. ápr. 29. 14:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Felüléseket, lábemeléseket, törzsemelést, guggolást, kitörést stb. miért nem lehet lakásban csinálni?
2021. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lehet, eddig is azt csinaltam “immel ammal” ahogy irtam ?!


De nyilvan ket teli asvanyvizes uveggel a guggolason kivul meg a kar edzeseken kivul nem sokra megyek hosszutavon ☺️

2021. ápr. 29. 14:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!