Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Én már örökre ennyi kiló maradok?

Én már örökre ennyi kiló maradok?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.

Van egy 3 hónapos kisbabám.

Szülés előtt 58 kg voltam (170 cm), szülni 72 kilóval mentem, a kórházból 65 kilóval jöttem haza.

Egy-két hét alatt magától szépen lement 62-63 kilóra.

Azóta ott tartok. Nem sok (annyira), de az egész testemet petyhüdtnek látom.

Terhesség előtt jártam futni heti egyszer-kétszer 5-7 km között és heti két crosfit órára is elmentem.

Szülés után 5 héttel elkezdtem itthon is csinálni a gyakorlatokat, futni is egyszer-egyszer, táplálkozni meg ugyanúgy táplálkozok mint előtte: sok zöldség és feherje, kevés szénhidrát, az édességet szerencsére nem annyira szeretem.

Meg se mozdul a súlyom, semmi változás!!

Mozogni sajnos ekkora gyerek mellett tényleg nincs több idő, így is csak akkor, ha a férjem hazaér este, fél órát, vagy hétvégén. Ha napközben neki kezdek, garantáltan felkel a baba, megzavar, stb. Nem jó.

Ha meg kevesebbet ennék, az már sanyargatás lenne, nem akarom.


Fog ez változni? Le fog menni az utolsó pár kg ahogy telik az idő?



2022. márc. 3. 06:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Marad a kalóriaszámlálás. Le fog menni, valószínűleg most a súlytartási kalóriádat eszed, azért nem történik semmi.


Szénhidrátszegény diétát pedig nincs értelme tartani, ha nincs rá valami egészségügyi okod, nem segít semmit a fogyásban.

2022. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem maradsz örökre ennyi, megnyugtatlak, hízni fogsz :)
2022. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem számolsz kalóriát, és nem változtatsz, nyilván ennyi maradsz.
2022. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha teszel érte, akkor lemegy. Ha nem, így marad
2022. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%

"Ha meg kevesebbet ennék, az már sanyargatás lenne"


Mitől kevesebbet? Nem is számolod mennyit eszel.

2022. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy nem számolom.

Napi 1500 kalória körül eszek.

Régebben számoltam, terhesség előtt, eléggé belejöttem, most már méregetés nélkül is tudom nagyjából, hogy mi mennyi.

2022. márc. 3. 09:05
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Úgy látszik, a nagyjábóli tudás nem elég, mert akkor fogynál.
2022. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
a legfontosabbat senki nem írta. van egy 3! hónapos babád. óriási változáson ment, megy át a tested. a hormonok valószínűleg még mindig gőzerővel dolgoznak. kérdéses az is, hogy szoptatsz e egyáltalán. de ne izgulj, van remény rá, hogy le fog menni az az 5kg vagy legalább izom lesz belőle. és az izom is elkezd majd felépülni, ha kitartóan csinálod az edzéseidet. türelem, élvezd a babával töltött időt! :) esetleg keress mamatornát babával, bár nem tudom, mikortól lehet a babával csinálni:)
2022. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
83%

Én mindkét terhességem alatt 20 kilót híztam (hozzáteszem, extrém vékony vagyok és állítólag ilyen esetben ez előfordul). Az első gyereknél is és a másodiknál is simán lement rólam, fene sem tudja már, hogy pontosan mennyi idő alatt (3-6 hónap). Nem igazán voltam ezzel elfoglalva. Örültem, hogy élek. :)

Azt vettem akkor észre, hogy azok közül, akik szoptattak, volt, aki fogyott minden erőfeszítés, diéta, sport nélkül (pl. én) és volt, aki hízott.

Szerintem még nem kell nagyon megterhelned magad, egyél, igyál, pihenj és ha nagyon van kedved mozogni, akkor sétálj sokat a bébivel. Szép idő jön, érezzétek jól magatokat!

2022. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

8as, zsírból izom sosem lesz, max zsír lemegy, utana izom fel.

Így, hogy semmit nem mozog, az izmosodás esélytelen. A többivel egyetértek.

2022. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!