Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Vegyek fél kiló kenyeret 2...

Bambuci2 kérdése:

Vegyek fél kiló kenyeret 2 szeletért?

Figyelt kérdés
A "fogyimenük" gyakran emlegetik reggelire, uzsonnára (tökmindegy mire) a teljes kiőrlésű kenyeret. Oké, megveszem. De mire megyek a fél kiló kenyérrel, mikor naponta 2-3 szeletet ehetek belőle? Legyek egy hétig ugyanazon penészedő kenyérrel, mert drága volt és sajnálom kidobni? Az elmélet érdekes, gyakorlatban mégsem lehet kis kiszerelést venni, holott ez adná a fogyókúra alapját. Vagy dobáljam ki? Elkölthetném azt a pénzt másra is.
2018. júl. 17. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak 25 dekás csomagolt kenyerek is. És létezik teljes kiőrlésű zsömle is.
2018. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nnnna, ilyet én még nem láttam. Na de majd a Tesco-t megkérdezem. Itt, mucsaröcsögei lakosként nem, hogy választék nincs, de bolt sem...
2018. júl. 17. 15:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg a fél kilót és felszeletelve fagyaszd le - negyed órával korábban kiteszed az asztalra az aktuális adagodat, és utána máris tudod enni. Ízre, állagra olyan, mint frissen, és nem kell "penészedö" kenyeret enni.
2018. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a lidlben szoktam venni teljes kiörlésű rozs zsemlét.
2018. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Akkor segítek: ha fogyni akarsz, akkor a teljes kiőrlésű kenyér pont ugyanolyan szr, mint a sima. Azon kívül, hogy mindent beledarálnak, pont ugyanolyan hizlaló.
2018. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Én hűtőben, zacskóban tartom a kenyeret, még nem penészedett be.
2018. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak olyan kenyeret lehet kapni ami már akkor kb 3 naposnak tűnik mikor megveszed, úgyhogy a szomszéd városban szoktam venni egyszerre 4-5 fél kilósat, a pékségben felszeletelik én meg beteszem a fagyasztóba, annyit veszek csak ki amennyit megeszek akkor, ha kiolvad teljesen olyan mint amikor megvettem...
2018. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A fagyasztós dolog is jó ötlet, köszi a tippeket.


Nem fogyni kívánok (egyikőtök megvádolt vele), csak kissé vissza akarok fogni a zabálásból. És ahogy olvasgattam, miket javallott enni az "optimális alakhoz", akkor láttam, hogy miket esznek. Kb. egy tenyeremben elfér az egy napi adag. Én is úgy vagyok vele, hogy nem megszüntetni kell a fehér kenyeret, csak megállni, hogy ne egyen a javasolt adagnál többet. Mert a teljes kiőrlésű is ugyanaz, csak lassabban szívódik fel és nem okoz korai étvágyat, mint a fehér változat. Vagy valami ilyesmi.


Szerintem az alakforma 80%-ban genetikai háttér amúgy, a többiért tehet az ember.

2018. júl. 17. 16:59
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

A rendes kenyér egy hét múlva is jó, nagyanyám is heti egyszer sütött, én is (igaz, nálam hamarabb elfogy, ketten vagyunk rá).

60-70% a páratartalom és sosem penészedik meg a kenyerünk...


De le is lehet fagyasztani prímán, én azt szoktam, főleg akkor hasznos, ha meg akarom enni a 6. zsemlét is, de a másik felem nem akarja ezt :)

Mondjuk ha komolyan gondolom a fogyást, eleve nem eszem kenyeret, de van, akinek belefér, ugye.

2018. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#8: Egy tenyér étel fogyókúrás és akkor is 80% zsír, különben koplalás... Ez hajmeresztő butaság, simán ehetsz napi kilókat súlytartáskor és fogyáskor is, nyilván... Ha ilyenekkel találkozol, ne foglalkozz velük, tudom én, hogy írnak butaságokat, de az nem igaz.
2018. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!