Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tippek zabálás ellen?

Tippek zabálás ellen?

Figyelt kérdés
Kb 30 kg-tól kellene megszabadulnom. De már -10 kg is jó lenne kezdetnek. A gond az, hogy semmilyen diétát nen tudok betartani, mert az evés egyrészt pótcselekvés (ha unatkozok, eszek, ha ideges vagyok, eszek), másrészt cukorfüggő is vagyok és nem bírom ki édes íz nélkül. Tippek?

2022. aug. 30. 22:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nincs meg az elhatározás addig nem fog menni.

Sok rost és folyadék. Ha ennél, igyál. Aztán tele lesz a hasad vizzel es nem fog jolesni enni.


Edes iznek meg ott vannak a termezsetes edesitok amik kaloriamentesek, stevia es eritrit

2022. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi a napi kalóriakereted, kérdező?
2022. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, #1!
2022. aug. 30. 22:51
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Nalam évek óta nincs itthon édesség, csak gyümölcs és vesz esetére cukormentes rágógumi.


Remekul lehet így fogyni, próbáld ki.

2022. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%
Én is képes vagyok/voltam unalomból enni, meg ilyesmi, szóval nekem az segített, hogy fix időpontokban ettem. Szóval nem úgy volt, hogy "oh, éhes vagyok, kinyitom a hűtőt", hanem 3-4 óránként ettem, és ennyi. Ragaszkodtam fix időpontokhoz, ha nem volt evési idő, akkor nem nyitottam ki a hűtőt. Egy idő után hozzászokik az ember. Olyan nincs, hogy semmilyen diétát nem tud betartani az ember. Csupán kell az akaraterő, és megálljt kell parancsolni magadnak. De amúgy szerintem az evészet időpontokhoz való kötése az jó módszer. Szóval pl. tegyük fel, napi ötször eszel (nyilván a mennyiségre figyelsz, szóval nem 5x három tányérnyi tésztát eszel meg), 3-4 óránként. 3-4 órát ki kéne bírni evés nélkül.
2022. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös, ezt az időpontos dolgot még nem próbáltam. Viszont azt megjegyezném, hogy ez a "csupán kell az akaraterő" rendkívül ignoráns módon bagatellizálja a függést. Sok vonón lévő alkoholista meg drogos ember is "csupán" azért nem tud leszokni, mert rendkívül nehéz megálljt parancsolni bizonyos belső kényszereknek.
2022. aug. 31. 05:09
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

"a "csupán kell az akaraterő" rendkívül ignoráns módon bagatellizálja a függést"

Elhatározás és annak végrehajtásához akaraterő nélkül egyetlen kívánság sem teljesül, tehát ez a kiindulási alap és ez csak és kizárólag tőled függ.

.

"ha unatkozok"

Keress mindig valami tennivalót, hogy ne legyen időd unatkozni! Aki gondolkodik, soha nem unatkozik.

2022. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Menj el sportolni és ne zabálj annyit mint eddig.

Szívesen

2022. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Pedig itt tényleg akaraterőn múlik a dolog, életmód váltás kellene neked. Megcsináltuk már többen is, tehát simán lehet. De amíg csak kifogást keresel, nem fog menni.
2022. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

Az a kérdés hogy voltál e bármilyen orvosi kivizsgáláson. Pajzsmirigy vizsgálat, cukorterhelés.

És ha itt nincs semmi gond akkor tényleg csak akaraterő kérdése.

2022. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!