Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

159 cm vagyok és 55 kg. Főleg hasra hízok, van rajtam kb 5 kiló felesleg. Próbáltam kalóriát számolni, de folyton zabálási rohamok törnek rám, mindig éhes vagyok, vagy unalomból eszek, ráadásul az édességeket is nagyon szeretem, zöldségeket meg alig szoktam enni. A derékméretem tegnap még 69 cm volt, ma már 80. Edzek is majdnem minden nap, de nincs eredménye. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, az összes barátnőm tökéletesen vékony, az egyik folyton edz, ő is ugyanúgy eszik hízlaló kajákat, de mégis könynen fogy. A másik totál deszka, viszont csak úgy kockahasa van, úgy hogy soha nem is szokott edzeni, és mellette mindene tök vékony. Teljesen el vagyok telítődve, rosszul esik mozogni. És a BMI-m elvileg normális(21.48),de mégis nagyon hájasnak érzem magam.

Ha van is motivációm, az max egy hétvégére elég, folyton visszaesek, és csak még többet zabálok.



2022. márc. 15. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

hahó, ott van a válasz miért nem tudsz fogyni: unalomból eszek, ráadásul az édességeket is nagyon szeretem, zöldségeket meg alig szoktam enni.

🤷🏻‍♀️

2022. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

sajnps, addig nem is fogsz fogyni amíg nem tudok kontrolálni a "falási rohamaidat". Fejben kell eldöntened és elég erősnek maradnod, tapasztalatból mondom.

Sok sikert!

2022. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne akkor, ha leváltanád a szar kajákat normálisra és kitalálnál valami jobb unaloműzőt mint az hogy eszel?
2022. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámlálásnál nyilván túl kevés volt a kalória, koplalásnál szokott falásroham lenni a vége.
2022. márc. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriát számoltál? Nyilván túl kevés volt. A te adataiddal kb 1250 kcal lehet a BMRod, ha az alá mész, éhezel. 1300on tudnál fenntartható fogyást elérni
2022. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
61%
Csökkentesd az élelmiszerbevitelt és mozogj sokat.
2022. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

- ne egyél unalomból, mert arra nincs szüksége a szervezetnek

- hanyagold az édességeket, mert cukorra sincs.

-Zöldségre viszont nagy szükség lenne, legalább napi fél kilót meg kéne enni.

- ne a motivációra építs, mert az hullámzó. Ahelyett, hogy unalomból eszel ami egy rossz szokás, szokj hozzá ahhoz, hogy heti 5x egy órát mozogsz, sportolsz valamit. Akkor is ha nincs kedved. Idővel majd hozzászoksz.

2022. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!