Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen húsmentes LCHF (alacson...

Milyen húsmentes LCHF (alacsony szénhidrát, magas zsírtartalmú) ételek vannak?

Figyelt kérdés

Kalóriát számolok de rájöttem hogy ha sok szénhidrátot eszem az nekem nem jó. Éhes leszek tőle meg fáradt, ha túlzásba viszem és akkor van hogy a kalóriát is túllépem. Na de nem sok ilyen ételt találok ami alacsony szénhidrát tartalmú és magas zsírtartalmú vagy magas fehérje tartalmú ÉS nincs benne hús meg hal. Ugyanis a húst nem szeretem (emiatt a tofut szejtánt sem mert hasonló az íze), halat meg ritkán kívánok meg.


Tudtok adni néhány ebéd ötletet, ami húsmentes és laktat?


2023. febr. 7. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Szalonna, töpörtyű.
2023. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajtfélék
2023. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mogyoróvaj (nem nutella...)
2023. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tojás. Avokádó. Tejtermékek.
2023. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sanya967 válasza:
0%
kolozsvári szalonna, marhasegg, kaparó stb..
2023. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Sajtok, túró.


Azt viszont érdemes tudni, hogy ég g zsírban több kalória van, mint ugyanannyi CHban. Szóval bármelyik ilyen ételből mennyiségileg kevesebbet fogsz tudni enni.

2023. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvencem a "csőben sült" karfiol. A főtt karfiolra ráöntesz felvert tojást, rá reszelt sajt bőven, sütőben megsütöd. Más zöldségekkel is finom, pl. brokkoli, zöldbab, spárga.

Majonézes tojássaláta jutott még eszembe.

Semmilyen húsféleséget nem szeretsz? Pl. szalámi, sonka, bacon, virsli?

2023. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsíros sajtok, tojásos zöldsèges ételeket is ehetnél. Salátára pedig lehet dobni tejfölös fűszeres öntetet, mogyorót:) ezt én pl nagyon szeretem.
2023. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!