Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy tudnék ellent állni az...

Hogy tudnék ellent állni az édességeknek?

Figyelt kérdés
Amikor éhes vagyok akkor sokkal jobban nekiesek az édességeknek és a péksüteményeknek, ahelyett hogy valami sovány húst, rizst, vagy normális kalóriaszegényebb kaját egyek, és amivel jól is laknék. Nincs problémám a súlyommal mert kifejezetten vékony vagyok, de félek hogy ha ez így folytatódik akkor elhízás lesz a vége. Szeretnék leszokni az édességekrol, nem teljesen megvonni magamtól, mert attól semmi bajom nem lesz, hanem hetente maximum két napon enni egy keveset. Hogyan érjem ezt el pszichésen?
2023. febr. 19. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg milyen magas és hány kg vagy?

Önkontroll...

Szerintem fokozatosan állítsd át magad a szénhidrátszegény étrendre

2023. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

159 cm vagyok és 41 kiló szóval nem a súlyommal van bajom csak félek hogy nem tudom így megtartani

Szénhidrátszegény diéta alatt miket érdemes fogyasztani?

2023. febr. 19. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én pszichológust javaslok, mert a számadatok alapján kórosan sovány vagy, és te úgy gondolod, hogy ez így okés.


Legalább 5-6 kg-t simán hízhatnál még.


Én is ilyen magas vagyok, mint te, csak én 46-47 kg vagyok.

2023. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Amikor éhes vagyok.


Itt is a probléma, aki éhes, annak szar az étrendje. Egyél sokszor keveset, meg ne gyors cukrokat. Ha én megeszek egy pizzát, utána 1 órával rámtör az éhség.


Egyébként az adatok alapján én is inkább vinnélek a Mekibe, utána cukrászdába. Ne haragudj, de szörnyen nézhetsz ki, annyi a súlyod, mint 2 súlytárcsa a termekben. Se nem normális, se nem egészséges, se nem szép.

2023. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Szénhidrátszegény diéta nem mindenkinek működik.


Továbbá amit magamon megfigyeltem , a titok:


1. Soha nem szabad jóllakásig enni

2. Nem szabad kiéheztetned magad

2023. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Hü basszus. Nem is néztem a számokat. Szóval neked NEM SZABAD fogyni. Ne aggódj, a hízás nem egyik estéről másnap reggelre következik be.



Keep calm!

2023. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

A gyors cukrokat az agyad kívánja, mert szánkázik fel-le a vércukorháztartásod. Minél többször eszel cukrosat, annál inkább kívánni fogod.

Egyél lassú felszívódású szénhidrátot.

A súlyod igen kevés, nyugodtan étkezzél, de cukros desszert helyett például fogyassz el 15 dkg túrót (+tejföl + édesítő).

2023. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
74%
Ne vegyél a boltban.
2023. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!