Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mivel váltsam fel a gyümölcsjo...

Mivel váltsam fel a gyümölcsjoghurtot és a pudingos édességeket?

Figyelt kérdés
Akárhányszor elmegyek vásárolni, mindig kiköt 1-2 ilyen a kosaramban. Nagyon szeretem az édességeket, de az egészséges ételek készítése mellett a sütik készítésére már nincs időm.
2020. febr. 5. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

1) Javíts az önfegyelmeden!

2) Vegyél natúr joghurtot, és házi lekvárt tegyél bele (ne túl sokat). Ezzel kiküszöbölsz egy csomó adalékanyagot, színezéket - tehát egészségesebb, és cukor is jóval kevesebb lesz így benne. És még spórolsz is.

2020. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Cukormentes joghurt és puding is van minden boltban.
2020. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Az egyik legvékonyabb kolléganőm mindennap megevett egy kispohár bolti gyümölcsös joghurtot, másik étkezésnél kompenzálta.
2020. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
Főzz kölest és turmixold össze gyümölccsel.
2020. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

A chiapuding is egy lehetőség...

[link]

2020. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

vannak a boltban csökkentett cukor tartalmú gyümölcs joghurtok, pl lidl-ben

veszel friss gyümölcsöt és görög vagy natúr joghurtot meg édesítőszert és te állítod össze

vagy csak simán lemondasz róla bár én megértelek mert nekem is ez az édesség...

viszont ha napi egy pici pohárral eszel meg egy ilyennel szerintem nem a világ vége, 100 grammban kb 10 gramm cukor van szóval a napi keretbe szerintem belefér

pudingból meg begyél pugingport és csináld meg otthon magadnak édesítővel

2020. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Natur joghurt friss gyümölccsel. Ha nem elég édes, akkor lehet hozzá fahéjat, vaníliát, esetleg némi édesítőszert tenni.
2020. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Chiapuding görög joghurtból, fagyasztott és/vagy friss gyümölcsökkel, steviával. Vagy kipróbálhatod a konjac pudingot is, keress rá. Persze ezeket is csak mértékkel ajánlatos enni.
2020. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!