Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit egyek hogy fogyjak arcbol?

Mit egyek hogy fogyjak arcbol?

Figyelt kérdés

alapbol vekony vagyok

de arcra felhiztam es nem ertem hogyan,

atlagosan eszek

fott etelt meg ilyenek

tehat semmi meki stb



2023. márc. 1. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szerinted mekitől hízik az arcod, de például zabkásától és natúr csirkemelltől nem hízna? Nézz utána a kalóriadeficit fogalmának, és érteni fogod, hogy nincsen célzott, helyi, csak egy adott testrészt érintő zsírégetés. A zsírégetés, a fogyás egy szisztémás, komplex élettani folyamat. Olvasd el ezt a cikket, és előrébb leszel:

[link]

2023. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy híztál arcra, hogy kalóriatöbbletben voltál. Kerülj kalóriadeficitbe, és akkor majd lemennek a plusz kilók.
2023. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy az arcod mekkora annak egyébként sokszor nincs köze a hízáshoz, az gyakran inkább genetika.

Persze fel tudsz puffadni ott is (de az inkább a tokában merül ki) és ha megnézed az embereket közöttük is sok az egyébként vékony ember ducibb arccal vagy egy ducibb ember teljesen normális vagy vékony arccal.

Úgyhogy lehet, hogy neked genetikailag sem volt vékony az arcod, ami nem baj, de azon nem nagyon tudsz változtatni, max formázni (gua sha nekem pl segített valamennyit, de az is inkább csak úgy segít, hogy a puffadásban, mert, ahogy már azt előttem írták nem tudsz egy helyről fogyni, ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz valamennyit)

2023. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megint egy totál fogalmatlan idióta kérdés...
2023. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!