Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyit kellene ennem szerinte...

Mennyit kellene ennem szerintetek hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
157cm vagyok, 55kiló és 45 kiló szeretnek lenni.. szerintetek mennyit kellene ennem es mennyi idő alatt fogynék le?

2021. szept. 28. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Egyél normális mennyiséget, de egészséges, teljesértékű ételeket. Mellé sportolj rendszeresen. Az étrend alapja a szénhidrát legyen, nem azt kell csökkenteni. Csak nem szemét kajákból kell bevinni.

Hogy mennyi idő alatt fogynál le az csak rajtad múlik. Sem én, sem más elő ember nem tudja megmondani.

2021. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
34%

Én is 157 vagyok és voltam 45 kiló , csont sovány voltam !!! Mindenki mondta hogy szörnyű és gyöngének éreztem magam


A 49 a legjobb súly a méretünkhöz.


Én így fogytam le : citromos vizet ittam.

Rizsszelet sajttal, paradicsommal, 6 után nem ettem

Főt ételek : csirke vagy sushi , diétás tésztával vagy rizzsel

2021. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Keveset.
2021. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 pontosan mit takar az hogy keveset?
2021. szept. 28. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A jelenleginél kevesebbet. Sosem számoltam kalóriát csak tudtam hogy kevesebbet estem és fogytam is. Igazából ennyi.
2021. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked Kb 1800 kcal a súlytartáshoz szükséges. -500 kcal igy 1300kcal-t vigyél be igy heti fél kg egészségesen lefog menni és minimum napi 30perc sport minél többet mozogsz annál többet ehetsz. Tehát ha sokat mozogsz akkor akár 1800 kalóriával is fogyhatsz igy nem is szükséges csökkenteni a mennyiséget annyi hogy egészséges ételeket fogyassz és mozogj.
2021. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

153 cm vagyok és 68 kiló, az átlagosnál izmosabb.

a dietetikusom által javasolt egészséges célsúly 54 kg. Azt mondta, 50 alá semmiképp ne menjek. Akkor ebből számold ki hogy mennyire egészségtelen amit csinálni szeretnél.


Ha ez segít, nekem ki lett mérve speciális géppel, hogy az alap alapanyagcserém aminél akkor soha sem szabad kevsebbet enni mert a szervek működéséhez kell, 1293 kcal. Ezt akkor is elégetem ha nem cisnálok semmit csak fekszem. Egy nap ha nem sportolok, 1530-1560 kcal körül égetek összesen. Ennek megfelelően jelenleg 1350 kalórián vagyok és lassan de fogyok.


Ebből kb tudsz kalkulálni magadnak

2021. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!