Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen szénhidrátmentes...

Milyen szénhidrátmentes vacsorák vannak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván húsok, halak, sajtok, tojások, amikben biológiailag nincs szénhidrát, de ez miért jó? Ennek a szemléletnek csak hátránya van, előnye semmi. Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt vettem eszre,hogyha estere több szenhidratot eszek,faj a hasam,amúgyis vannak emesztesi problemaim,de a szenhidrattol valamiért rosszabb! Reggelizek ,ebedelek mindent amit epp fozok,de a vacsorara szeretnek odafigyelni!
2023. ápr. 4. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Sült csirkemell salátával. Pácold be a csirkemellett só, fűszerkeverék (gyros vagy kentucky) és olívaolaj kombóba és süsd meg egy serpenyőben. Hamar kész van. Saláta mixet is lehet kapni, még szeletelhetsz bele paradicsomot, paprikát. Finom és szénhidrátmentes.
2023. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

"szénhidrátmentes"

a salátában, a paradicsomban és a paprikában is van nem csekély szénhidrát. Az más kérdés, hogy ez számít-e egyáltalán.

2023. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk húsok, aztán ennyi, mert a zöldésgek, gyümölcsök, etc mind mind szénhidrátot tartalmaznak.
2023. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitséget!
2023. ápr. 4. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Tojás, húsok. Szinte semmi ch nincs bennük, laktatóak is.

1. Neked mindenkibe bele kell kötni? A kérdező dolga, ha kevesebb szénhidrátot akar enni!!! Nem a kalóriáról🙄 szólt a kérdés.

2023. ápr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, hogy gluténérzékeny vagy?
2023. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem,mar voltam kivizsgalason,gyomor tukrozesen es semmi szervi baj nincs! Tegnap óta ratertem,hogy nem eszek annyit vacsora ,hanem tojást,ma csinaltam csirke mellet zöldséggel es egy fokkal azert jobb!
2023. ápr. 5. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!