Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy hétig, 10 napig kipróbálno...

Hosszúhajú kérdése:

Egy hétig, 10 napig kipróbálnom hatásos lenne a saját diétám. ilyenekre gondoltam. vélemény?

Figyelt kérdés
ez alatt az egy hét, vagy tíz nap alatt kipróbálom mi van ha nagyon lecsökkentem a szénhidrátot es a kalóriát is, a cukrot kivonom, és a lisztet is alig minimumra. és tornázom is. így indítottam: gyümölcsturmix, bébiétel, husi franciásaival, kaszinótojás, óriás bögre diabetikus tejes ital. ehhez egy óra futás. szóval kb beviszek 1600 abból mínusz futás 500-600 körül. 10 napra mi a tippetek, mire számíthatok. szavazzatok, írjatok. köszi!

#szénhidrátcsökkentés #10 napos diéta próba #saját diéta #cukormentesen #fogyás 10 nap alatt
2023. ápr. 22. 04:33
A kérdező szavazást indított:
10 nap alatt semmit nem fogsz fogyni
10 nap alatt 1 kilót fogyhatsz kb
10 nap alatt több mint 1 kiló is mehet, talán 2 is.
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmire nem számíthatsz, mert ez egy ovis menüje, tele felesleges kalóriával. A kaszinótojásban pl vaj van, ami nagyon sűrű, a franciasaliban majonéz, ami szintén.
2023. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Még jó, hogy csak 7-10 napig akarod kipróbálni ezt a butaságot, mert 1. úgysem bírod tovább 2. legalább kevesebb időt töltesz vele, és előbb rájössz, hogy hülyeség, addig meg talán utánanézel hogyan is kellene ezt csinálni és átállsz valami normális étrendre.
2023. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem fogsz fogyni mégpedig azért mert max 3 napig bírod, de lehet addig se. Ugyanis ha a szervezeted drasztikusan kevesebb kalóriát kap és sokkal jobban le van terhelve, mint előtte, kezdetben iszonyatosan kimerült leszel, utána jön a rosszullét, szédülés, hányinger, gyomorégés, stb. Számold ki hogy átlagban mennyi kalóriát eszel most, és fokozatosan csökkentsd. Ahhoz hogy 1 órát normális tempóban, ténylegesen 5-600 kcalt elégetve tudj futni, hónapokat kell edzeni, fokozatosan felépítve a kellő állóképességet. Ez nem úgy működik, hogy hopp most akkor 180°-os fordulatot tesz a testem mert én azt akarom.
2023. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
na most elkeseredtem. azt hittem a lisztes cukros cuccok kiszedésével jó ötlet
2023. ápr. 22. 16:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A cukor és a liszt kivonàsa jó ötlet, de a felsorolt ételek 90%-ban semmi tàpanyagot nem tartalmaznak csak üres kalóriát. Minek ennél bébiételt meg kaszinótojást? :D
2023. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek hagyd el a cukor bevitelt fokozatosan, ez valószínűleg segít a fogyásban ha ez sikerült akkor valószínűleg érzékelheted a változást.

+séta majd idővel kocogás és végül futás sem árt azért heti minimum 3x majd idővel heti 4x is akár.

2023. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és ha esetleg fogasztas gyorskajákat azt is fokozatosan kezd el csökkenteni,mert az is eléggé súlyossá teszi az embert.
2023. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amit megkérdőjeleznék, az a napi 500-600 kalória leadása futással. Az internetes oldalakon lehet olvasni, hogy egy óra futás az 500 kalória mínusz, de ez csak becslés, sok mindentől függ. Azért ehhez magasabb intenzitású edzés kell, és ha így edzel minden nap, rendesebben kell táplalkoznod, hogy ne legyél farkaséhes.


Az étrendböl a rostokat hiányolom. Jó ötlet elhagyni a finomított lisztet és cukrot, de lehet őket pótolni zabpehellyel, kölessel, meg zöldséget kéne még enni, és fehérjét, pl sovány hús, túró.

2023. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem merek zabpelyheket enni meg ilyeneket mert magasabb a szénhidrátjuk. egyébként 3 nap óta nemhogy nem fogytam de fél kilót híztam is. valamit marha szarul csinálok. de hogy lehet valamit annyira szarul csinálni hogy még hízzak is???
2023. ápr. 25. 00:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriát kell számolni. Nem atomfizika ez. Zabpelyhet is nyugodtan lehet enni.
2023. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!