Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnék a legjobban...

Hogyan tudnék a legjobban formálódni?

Figyelt kérdés
Most kb. 170 cm vagyok és 80 kg. Egyszer már sikerült lefogynom 60 kgra amit tartottam is több évig, de a koronavírus után ismét itt tartunk… Az akkori 60 kg-mal meg voltam elégedve most viszont beérném kb 70 kg-val is… Kérdésem: Hogy tudnék úgy lefogyni -10 kg-t viszonylag rövid idő alatt, hogy ne csak zsírt veszítsek hanem izmot is építsek, ergo feszesebb formásabb legyek? Köszönöm, ha segítetek! 30/L

2023. jún. 27. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe kalóriadeficit (kb 1700kcal bevitele / nap) viszonylag magas fehérje bevitellel, kb 100-120g / nap, és heti 3 súlyzós edzés.


Én legalábbis így csinálnám a helyedben.

2023. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Zsírvesztés és izomépítés egyszerre nincs, ez csak egy jó magyar népi hiedelem. A zsírvesztéshez tartós kalóriadeficit, az izomépítéshez viszont tartós kalóriatöbblet, elegendő fehérjebevitel kell, és az izmokat túl kell terhelni. Először döntsd el, hogy fogyni akarsz, vagy izmosodni, a kettő együtt nem megy.
2023. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha nincs komolyabb edzés múltja, és megvan a fehérje bevitele, súlyzós edzés mellett, (amit edzésről edzésre fokozatosan egyre jobban terhel) azért fog épülni egy kevés izom. Persze kcal többletben sokkal több, és gyorsabban. De kezdőként működhet a dolog.


Legalábbis nekem ez a véleményem :)

1es voltam

2023. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor bízom az 1-esben mert valóban nincs nagy edzős múltam sőt elég mozgásszegény életmódot élek, úgyhogy szerintem akkor valóban jót fog tenni mondjuk heti 1 kardió 2 súlyzós edzéssel.. amihez persze egy itthoni kb 10 kg-os súlyzóm van de próbálok azzal guggolni és stb…😘
2023. jún. 27. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Hülyeség
2023. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg elenyésző lesz izomépítés szempontjából, de neked első körben nem is izom kell, csak szimpla fogyás.
2023. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Előbb fogyj le, aztán ha kívánsz, építs izmot.
2023. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oviban guggoltam 10 kilóval
2023. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!