Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra egy kicsit fogyni...

Nyárra egy kicsit fogyni illetve formálódni szeretnék?

Figyelt kérdés
Vannak sulyzóim 2kg-s es 3kg-s. Tudtok jó edzésterveket? Persze sulyzóval és súlyzó nélkül is jöhetnek tippek, tanácsok. Étkezési javaslatokat is meghallgatok. (Hétközben nem szoktam sokat enni. Suliban tízórai, itthon ebéd néha szoktam nasizni is de nem esek túlzásokba, vacsorázni nem szoktam. Inkább hétvégén van az hogy mindenki itthon van es akkor reggelizzek mert kell meg vacsorázzak mert azt is kell és akkor ilyenkor mindig felpuffadok és akkorának érzem magam mint egy ház. ) egyébként 65 kg vagyok és 161-162 cm. Nagyon megköszönném ha valaki szánna rá egy kis időt hogy elolvassa és tudna segíteni.

2018. ápr. 8. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Káéne pakolható súlyzó, ha gyönge kezdő vagy, akár 40 kg súlyt is elég lehet kezdetben. 3 kilóval nem sokat érsz, ha erősíteni akarsz. Viszont létezik saját testsúlyos edzés is, keress rá az alapgyakorlatokra.


Ha nem jó neked a vacsora, ne egyél csak azért, mert elvárják. Nehogy már rosszul legyél az engedelmesség miatti evéstől... Vagy egyél valami egészen könnyűt, keveset kompromisszumos megoldásként, de ezt nem tartom ideálisnak.

2018. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!