Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Most mindenképp életbe fog...

Most mindenképp életbe fog lépni a jojó effektus nálam?

Figyelt kérdés
Új munkám lett, elköltöztem az országból, és ez elég sok stresszel jár, nem bírtam enni. Lefogytam két hét alatt 7 kg-ot, nyilván nem szándékosan, de így jobban tetszem magamnak, és nem akarom visszahízni, ráadásul állítólag ilyenkor több is visszajöhet, azt meg pláne nem akarom.

2023. aug. 25. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem fogytál 7 kg-ot, max 2-t. A többi víz, a beleidből hiányzó étel (emiatt laposabb is a hasad).


Én fosós-hányós vírus miatt vesztettem 2 kg-ot, nem tudtam enni 2 napig. Azóta küzdök, mint malac a jégen, hogy tudjak tartani egy normális étrendet, ne édességet egyek édességgel napi 10x. Egyfajta falásroham. Pedig ez csak 2 nap volt.


Szóval lehet, hogy neked is nehéz llesz visszaállni, ne ijedj meg, ha újra látszani fog a hasad, ez a normális állapot. Meg kell találni az egyensúlyt, nem éhezhetsz örökké.

2023. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

"Új munkám lett, elköltöztem az országból, és ez elég sok stresszel jár, nem bírtam enni."


Kezeltesd magadat klinikai szakpszichológussal

2023. aug. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De igenis fogytál 7 kg-t. Aki nem eszik, az lefogy, mert a test felemészti önmagát. Úgy tudod megtartani, ha naponta maximum 3x eszel, közte csak vizet iszol. És persze cukros dolgokat kb soha. Ezzel szerintem nem fogysz, csak megtartod a súlyodat. De már az is tök nagy dolog.
2023. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van 3-as, szerencsére nem híztam vissza, normális étrendet tartok, és járok edzeni. Na meg beilleszkedtem az új környezetbe, ez is sokat segít.
2023. okt. 1. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ügyes vagy, így tovább :)
2023. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!