Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Az nagy baj, ha én nagyon...

Az nagy baj, ha én nagyon keveset eszem, illetve délután 3 után már semmit nem eszem?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az étkezési zavarodnak nem. Neked igen ;)
2023. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány kalória az a nagyon kevés? Mióta eszel nagyon keveset? Hány étkezésed van délután 3-ig? Hogy néz ki a napirended? Milyen beosztásban dolgozol, hogy néz ki a műszakod?
2023. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elkezdtem diétázni, és körülbelül 1000 kalóriát eszem, egyáltalán nem vagyok éhes. Ma mégcsak egy proteinturmixot ittam, banánnal, kevés mandulatejjel, most főzöm a kis csirkémet, de kicsit sem érzem magam éhesnek. Körülbelül pár hete tart ez nálam, amúgy most nem dolgozom, mert Németországban vagyok ápoló, ilyenkor mikor hazajövök, csak pihenek, mármint edzegetek, jövök megyek, de nem vagyok valami aktív.
2023. aug. 27. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na az 1000 kalória óriási nagy baj. Lehet hogy fogysz vele lehet hogy nem vagy éhes de a tested szenved. Egy kozeoesen aktiv 150 centis 50 kilos lanynak is minimum 1300 kcalra van szuksege egy nap. Tehat ahhoz hogy a szerveid mukodjenek, szep legyen a borod, nojon a hajad es a kormod, egeszseges legyen az emesztesed stb.

Hiaba tagadod es hiaba nem akarod elhini, ez baj. De majd tanlsz a sajat hibabol. Nekem amikor utolag kiderult hogy 1700 kcalt kellett colna ennem a fogyashoz es 1200at ettem 3 honapig, eleg sok bajom lett. Aztan az is nehez szules volt h rajojjunk mitol nem erzem neha a vegtagjaim. A vernyomasom es vercukrom azota nem jott rendbe pedig 3 eve volt.


Szoval egyel tobbet. Es valtozatosabban

2023. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Kiegeszites: ha no vagy, akkor a homronrendszernek nagyon nem tesz jot ha sok ido telik el etkezes nelkul. Alvast leszamitva max 5 ora lehet
2023. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Valóban, 1000 kcal nagyon kevés. Egy kisbaba napi kcal-bevitele is több. Szóval a helyedbe nagyon gyorsan elkezdeném javítani a helyzetet. Több, minőségi ételt fogyasztani.
2023. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy rövid ideig ehetsz ennyit nem lesz tőle semmi bajod. Az is oké ha 3 után nem eszel. Én olyan 1000-1400 között eszem fél 5kor és kb 2 óra múlva. Nekem ez így bevált és megszoktam, nem is vagyok napközben éhes. Fogyok vele szépen.
2023. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meglepő, de nekem is bevált, én sem vagyok éhes. Falásirohamom is egy egyszer kétszer volt, pedig már lassan 3 hónapja eszek így.
2023. aug. 30. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszed hogy nem vagy éhes de a tested ehezik. Az energiaszuksegleted is csokken tehat amint picivel tobbet eszel rogton hizol. Es valamibol el kell vennie hogy csokkenjen az energiaszukseglet. Nekem ez annakidejen a szivmukodes volt.

Eleg hajthatatlannak tunsz a veszelyes hulyesegben de akkor nem tudom minek irsz ki kerdest.

Megvalaszoltuk. Igen, baj.

2023. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!