Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Más is fogyott már le ilyen...

Más is fogyott már le ilyen rövid idő alatt ilyen sok kg-ot?

Figyelt kérdés
Egy hete beteg vagyok, nem bírok enni, és lefogytam 5 kg-ot, pedig nincs rajtam felesleg. Először arra gondoltam, hogy csak víz ment le rólam, de aztán rájöttem hogy nem. Számomra ez hihetetlen.

nov. 17. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Az egeszseges fogyas heti max. -1 kg, de inkabb 0,5. Nyilvan ez nem normalis, de irtad is, hogy beteg vagy... tehat mi a kerdes akkor?
nov. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, fogytam már 1 hét alatt 5 kg-ot.
nov. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen gyerekkoromban de vissza is jött
nov. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyrészt nem fogyás, hanem vízveszteség, meg az emésztörendszer is kiürül.

Egyébként érdekelne, hogy jöttél rá, hogy nem a víz ment le - ugyanis garantáltan az a nagy része a súlyveszteségnek.

nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Izomveszteseg is! Kell a feherje a szervezetnek, amikor kuzd a betegseg ellen...
nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Én nagyjából egy hónap alatt fogytam 15 kilót, egy traumatikus szakítás miatt, és sajnos azóta is csak 3 kilót szedtem fel, pedig ez a szakítás augusztusban történt.
nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
Anno, mikor az ülő életmódot hirtelen lecseréltem könnyű fizikai munkára egy idegen országban, na akkor az első héten én is ledobtam 5 kilót, majd a következő 3 hétben még 5-öt.
nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen műtét miatt. Látszott is, és kilóban is kevesebb voltam. 1 hét alatt 4-5 kiló. Nem lett semmi bajom. Visszajött idővel.
nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 évesen 2 hét alatt fogytam le 10 kg... érettségi vizsgára készültem, szó szerint ébredéstől alvásig, 2 hétig, alig ettem az idegtől ( egész nyáron nem tanultam, akkor kaptam észbe... ) durva volt. Utána nem híztam vissza, előtte mindig pufi voltam. Ez kirívó eset, nem is volt egészséges, többször nem csinálnék ilyet, igazából akkor se fogyókúrának terveztem, hanem így alakult.
nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!