Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 60kg vagyok 5kg-t szeretnék...

60kg vagyok 5kg-t szeretnék fogyni,mennyi idő alatt lehet leadni?

Figyelt kérdés
jan. 13. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hány centi vagy? Csak mert ebben a kategóriában minden második kérdést anorexiás, bulímiás, testképzavaros, étkezési zavaros emberek írnak ki. Egyébként heti fél (maximum egy) kiló fogyás a fenntartható egy moderált kalóriadeficit mentén. Ez alapján 2-3 hónap, de a gyakorlatban lehet több, vagy kevesebb is.
jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok,159cm
jan. 13. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Én 60-ról indultam, november 28-án, ma reggeli mérlegelés szerint most vagyok 56,5.

Ez azt jelenti hogy heti fél kilót fogyok, 7 hét alatt 3,5. Ha ezzel számolunk, elvileg 10 hét alatt lesz meg az 5, de simán elkezdhet stagnálni is, szóval lehet hogy 12 hét lesz az.

Ehhez sokat sportolok és számolom a kalóriákat, kb napi 5-600 Kcal deficitben vagyok. De tényleg komolyan veszem, nincs csalónap, nincs kihagyott edzés, szóval elég melós. 165 cm vagyok. Mielőtt megszólnátok, hogy miért akarok fogyni: inbody felmérésén túl magas testzsír százalékot állapítottak meg, 6 kiló zsírból történő fogyást javasoltak. És hát valóban elég hurkás is vagyok. De már kevésbé. :)

jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én magasságomhoz az 55kg már jó lesz
jan. 13. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:

3#

Megkérdezhetem, hogy mi a napi aktivitásod, és mennyi kalóriát eszel?

jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Okosórával mérem a kalóriafelhasználást. Úgy lőtte be az app ami össze van vele kötve, hogy 1200+aktív kalóriák. Attól függően hogy mennyit tudtam mozogni az adott napon, 1700-2000 Kcal között eszem.

Ez a gyakorlatban: minden nap kb 10 km séta a kutyával, heti 5-6 alkalommal egy kb 40-50 perces otthoni saját testsúlyos erősítő edzés (ez igazából azért van mert izmosodnom is kell), illetve heti 3-4 alkalommal 30-60 km bringa. Ez most így télen időjárásfüggő, de hetente 120 km mindig meg van, ilyen hidegben is.

jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem volt rá szükségem,hogy diétázzak,de mostanában feljött ez az 5kg.

Elkezdem én is,remélem nyár elejére lemegy

jan. 14. 07:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!