Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha azt követem,sikerül a...

Ha azt követem,sikerül a fogyás?Letöltöttem kalóriaszámláló alkalmazást(Yazio)és azzal csinálom. 20kgot kéne leadnom.Sajnos maradt rajtam 2gyerek után.

Figyelt kérdés

Persze nem össze-vissza eszek.

Csirkemell,hal,tojás,teljeskiőrlesű kenyér,bulgur,barna rizs,zöldségek,natúrjoghurt,cottage chesee.Vitaminok(C,D,króm tabletta)Nasi nincs.

Mérek szinte mindent,sokat iszok vizet napi 2l megvan és zöld teát is szoktam.Mozgásra sajnos nincs időm a gyerekek mellett.


jan. 28. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kalóriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz, ha nem, akkor nem.
jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze, ez így teljesen jó. Tartsd a Kcal keretet amit ír az app, és szépen le fogsz fogyni. Hajrá! :)
jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez így jól hangzik. Csak ami fontos, hogy normális kalóriakeretet állíts be. Szóval ne 1000 kalóriát akarj enni, hanem olyan kalóriakeretet akarj, ami egészséges és hosszútávon fenntartható. De amúgy igen, ha számolod a kalóriát és deficitben vagy, akkor fog sikerülni a fogyás.
jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1200-at állítottam be.
jan. 28. 22:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Kevés?
jan. 28. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 120O nagy kevés, de ez az adataidtól is függ. Súly, magasság, életkor, nem.
jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon nagyon kevés!!!! Ha 20 kilot kell leadnod akkor 100 szazalek hogy keves. 156 centi vagyok, 65 kiló és én fogyok 1400 kalóriával.

Ha te pl 80 kiló körül vagy akkor siman lehet hogy 1700 kell a biztonságos fogyáshoz.


Olvasd el ezt

[link]

jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 29. 04:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!