Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért fogyok lassan? 60kgvagy...

Miért fogyok lassan? 60kgvagyok,5-6 kg-ot szeretnék fogyni,magasságom 157cm Számolom a kalóráit,jól eszek és olyanokat ami kell,semmi nasi,cukros dolgok stb. Nő vagyok,2kg ment le egy hónap alatt,hétvégén inzenzíven 120-140pulzussaltekerek50percet

Figyelt kérdés
febr. 8. 04:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
1300as napi kalóráin vagyok,kalóriabázis alkalmazással számolok
febr. 8. 04:43
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Ugyanezekkel az arányokkal rendelkezem én is!

Kb. Én is ennyit szeretnék leadni, nekem elliptikus trénerem van, azzal próbálok majd edzeni, meg szeretnék eljárni futni, az lehet hatásos lehet

febr. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogysz lassan, teljesen normális a heti fél kg. Több nem is lenne egészséges. Oyan is lesz, hogy stagnálsz napokig, az is normális, ne add fel. Mivel nincs nagyon sok súlyfelesleged, lassulni fog a fogyás is majd. Nagy súlyból gyorsabban megy az elején.
febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Nálam is hasonló a helyzet, én 165/60-ról indultam december elején, most vagyok 55 kilónál. De szerintem ez teljesen normális tempó, én elégedett vagyok vele. Főleg hogy kisebb súlyból nehezebb fogyni, mert kevesebb energiát használ el a test, így nehezebb tartani a deficitet. Mi alapból lényegesen kevesebbet ehetünk mint mondjuk egy 100 kilós fogyni vágyó, és testmozgást is jóval többet kell beletennünk. Az a heti egy alkalom mozgás nem túl sok, kb egy fél étkezésnyi kalóriát égetsz el vele, és annyi. A Kcal kereted pedig nagyon kevés, nem lesz jó vége...

Én amúgy 1800 Kcal körül eszem, minden nap sportolok minimum egy órát, és sétálok hármat.

febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogysz lassan. Sőt ez inkább gyors a te magasságoddal. Alacsony nőknek a havi 1 kiló is jó ütem
febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Lánybarátommal heti másfél kilót fogytunk, nálam megfelelő lett nyáron, nála egyéb problémák lettek... Talán gyors vagy sok a másfél, de hivatalosan az 1 teljesen megfelelő.


Ellenben nem tartjuk jónak a kalóriaszámlálást és pont mai próbából tapasztalatom is van. Nyáron fogytam le és azóta azonos étrenddel tartom a jó súlyomat. Szörpöket és teákat iszok, sima vizet nem iszok soha. Tegnapról mindent beírtam két számlálóba is, ugyanúgy nagy értéket adott és hízást mutatott. Biztos, hogy nem fogok hízni. :-) Pedig nem sportolok. 2 kilóval jojózok esetleg alkalmanként, ami még normális szint. Nővér és dietetikus is mondta, hogy a cukorfogyasztásom rendben van. Bár nálam befigyel egy cukor-zabáló immunbetegség, de attól függetlenül is adtak javaslatot. Akkor beszéltem velük, mikor hirtelenül indult meg rajtam. Azóta tudom is, hogy nálam miért volt hirtelen. Már nagyjából átálltam, de egy dologgal még rátettem lapáttal és addig felgyülemlett rost attól szabadult fel még jobban. Akkor hirtelenül nem kívántam enni. Már a panírozásban is átálltam barna lisztre és akkor. Tehát a cukorról sem kell konkrétan lemondani. Nem lemondásról szól. Csak megfelelően egészséges étkezésről, ami beindítja az immunrendszert és az anyagcserét. Bár egyben nyilván mindenki más is.

febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert lusta vagy és csak tespedsz.
febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1%

Azt csak hiszed hogy 1300 kcal viszel be!

Az emberek 99%-a rosszul számolja a kaloriát azért nem mennek le a kilók!


Ha nem fogysz az azért van mert nem valós a napi kereted. Ha annyi lenne már többet fogytál volna

febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8

Teljesen jó tempóban fogy a kérdező. Ilyen kis súlyból nem nagyon lehet ennél gyorsabban fogyni, vagy ha igen, csak mrha egészségtelenül. Szóval szerintem jól számmol.

febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Igen sorry most nézem heti 0.5 kg teljesen jó 1300 kcal val naponta.

A lényeg h minél kevesebbet kell beletenni a diétába. Heti 4x súlyzós edzés hatékonyabb a kardiónál.

febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!