Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Valaki segítene? Tanácstalan...

Valaki segítene? Tanácstalan vagyok a fogyásba.

Figyelt kérdés

Ezelőtt 3 éve 110 kilogramm voltam. Lefogytam 8 hónap alatt 70 kilóra. Aztán megegy év alatt 64 re. Most novemberben elkezdtem edzeni, de viszont nem érkezem egészségesen mellette. Újra 70 kiló vagyok, de nm nézek ki mostani 70 kilommal annyinak mint, mikor lefogytam. Gondolom az izom növekedés miatt nehezebb a súlyom. Viszont valaki adna tanácsot, hogy, mit kéne tennem, hogy menjen az egészséges életmód. Valaki tudna segíteni? Köszönőm előre is.

20 éves lány.



#izom #torna #Égészseges életmód #8 hónap alatt fogyás #70 kilogramm
2021. máj. 5. 00:04
 1/2 anonim válasza:
33%

Szia! Ha diétával probálkozol probáld meg h sok vizet iszol egy nap egy heten megadod a testednek amit kivan azaz beiktatsz egy "csalo" napot amikor mondjuk csokit kivansz.De etrendben igazabol a csirke a tojas a salata ezek nem hizlalnak.

Edzesileg ha izmosodni akarsz pamela reif videoit ajanlom ha pedig fogyni es annyira nem izmosodni akkor chloe tingnek nagyon jo edzes tervei vannak fent, es meg akar rubint reka alakreform tornait is kovetheted apukam sokat fogyott az o segitsegevel es meg is latszott rajta.Remelem tudtam segiteni.Ha esetleg kerdesed van meg valamivel kapcsolatban nyugodtan kerdezz!Sol sikert a fogyáshoz sikerulni fog!

2021. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
A szénhidrát szegény diétát biztos ne csináld. Nem a szénhidrát hizlal, hanem a kalória többlet. A szénhidrátok közül csak a finomítottakat kell kiiktatni, mint a fehérliszt és a hozzáadott cukor. Zöldségek, gyümölcsök (nem, a gyümölcsökben lévő cukortól nem kell félni), tk gabonák, hüvelyesek mehetnek bőven. Még a feldolgozott ételeket és az olajat kell kizárni/minimalizálni. És persze a rendszeres testmozgás is elengedhetetlen az egészséges életmódhoz.
2021. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!