Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnék 2 hónap alatt...

Hogyan tudnék 2 hónap alatt 15 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, higy el se kezdjétek, hogy ez mekkora baromság, egészségtelen, azonnal vissza is jön, stb...

Akármennyire is "rossz" módszer, kérlek titeket, el tudnátok mondani, hogy 2 hónap alatt hogyan tudnék 15 kilót lefogyni?

A válaszaitokat előre is köszönöm.

(170/80-ról szeretnék 65-re menni)


2020. máj. 20. 20:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Kb. sehogy.

Ilyen mértékű fogyás teljesen irreális. Csak drasztikus éhezéssel megvalósítható, DE!!!

Utána a duplája megy vissza..

Kár ilyesmivel kísérletezni.

2020. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És egy olyan 10 kiló? Az mar realisabb..
2020. máj. 20. 20:28
 3/27 anonim válasza:
70%

2 km futás, a cél 10 perc alatt.


20 perc ugró kötél 100 db ugrás, tempósan majd pihenésnek futás a kötéllel(tudod mire gondolok ugye..)


Figyelj arra, hogy kevesebb szénhidrátot egyél. Csökkentsd le a napi zsemle, szendvics adagokat. Úgy sem fog egyből menni az, hogy teljesen kizárod. Reggeli után igyál meg 1,5 pohár vizet, ezt minden étkezés után tedd meg. Sok zöldséget egyél, na meg gyümölcsöt. Kerüld a cukros dolgokat (ezt sem tudod kizárni egyből) vagy legalább minimalizáld. Menni fog! Az ugrókötél nagyon hatásos, tapasztalatból írom! Hajrá!

2020. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
68%
A 20 perc ugró kötelet úgy értem, hogy mindig 100-at ugorj, és utána tarts pihenőt. Ha nem megy ugorj 20-asával. Azért ne nyírd ki magad... Próbálj minél többet, folyamatosan ugrálni.
2020. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Már 1 hónapja nekikezdtem. Teljesen kizártam a kenyérféléket, max abonettet eszek :)

A cukrot is teljesen kizártam, ha valami edeset nagyon nagyon ennek, azt is eritrittel keszitem el. A teat is ha nagy ritkan iszok, edesitovel csinalom.

Ma is pl 250 kcal-t vittem be, ami drasztikusan kevesnek tunhet, de egyaltalan nem veszes, jol birom. Ezt is natur csirkemellel, kigyoubival vittem be. Szoval nagyon raalltam, csak valamiert megis felek, h nem eleg 😂😂😂

A valaszaitokat pedig nagyon koszonom❤

Hihetetlen segitokeszek vagytok! ❤

2020. máj. 20. 20:43
 6/27 anonim válasza:
39%
Meglesz az eredménye! Csak tarts ki! És ne hajszold túl magad, ne sanyargasd túl a tested... Majd írd meg van e változás másfél hét múlva.
2020. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Mindenképp szólok majd, koszonom❤

Ja, egyebkent eddig az egy honap alatt 4 kilo ment le. :/

Nagyon koszonom megegyszer🥰

2020. máj. 20. 20:52
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy elkezdted lehetséges, csak utána ott leszel 0 erővel, leépült izomzattal, felpuffadt hassal, lógó bőrrel, formátlanul. Jó esetben a havid is elmarad, és kialakulóban lesz pár hiánybetegséged.

Persze, ha neked megéri, hajrá.

2020. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
valamiféle vitamin készítményt ne felejts el szedni
2020. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%
1 hónap alatt mínusz 1 kiló a reális cél - ez hosszabb távon is tartható.
2020. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!