Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek, ez a lány hány kg?

Szerintetek, ez a lány hány kg?

Figyelt kérdés

[link]

Illetve, hogy van ilyen alakja?



ápr. 4. 21:18
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
18%
Miert pontozatok le ennyire a valaszolokat?10-es vagyok
ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%
Undorítóan, egészségtelen....
ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
45
ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Én 175 centi vagyok. Kb. 50-54 voltam, amikor így néztem ki.
ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
Nő létemre mondom, (csak a képet láttam, a videót nem ) hogy szerintem nagyon vékony, de nagyon szép, nálam nem ez a kategória az undorító, amit sokan írtak. Biztoa elég magas lehet, min.170, ahhoz olyan 50 kg max.
ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%

Miért írják az emberek, hogy undorító? A vékony emberek bántalmazása semmivel nem jobb, mint a kövéreké, csak hát ugye itt gyiken jó sok a fotelhuszár féltonnás, hájas ember, hogy ideírja, hogy "pfuu, anorexia". Itt lenne az idő ezt a csoda szokást elhagyni. Ha valaki anorexiás is, vagy diétázik, esetleg csak genetikailag ilyen vékony, akkor sem lehet olyat mondani rá, hogy undorító. Nem emberi. És egyébként is, mi közünk van ehhez a csajhoz, hogy ilyen személyes véleményt alkot mindenki? A kérdés az volt, hogy mit tippelünk, mennyi a tömege.


Jöhetnek a lepontozások nyugodtan ugyanazoktól az emberektől, akik az előbb itt névtelenül jól kiadták a feszültséget ennek a lánynak az ócsárolásával. Legalább egyszer kimondtam, amit tényleg gondolok.

ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom megmondani, hány kg, mert magasságot nem adtál meg.

Egybiteseknek: a kérdés a súlyra vonatkozott, nem a külalak véleményezésére.


Milyen magas ez a lány?

ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

Ez undorító. Ez a betegesen sovány kategória. Ő még ezek szerint benne van abban a korban amikor még azt hiszik a lányok, hogy attól lesznek jó nők ha minél vékonyabbak. Beleülne az ölembe és a seggével kilyukasztaná a lábaimat.


40kg lehet, ami durva mert a 12 éves unokahúgom nincs messze ettől a piszkavastól.

ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen mindegy, egészségtelenül sovány, nulla menzesz. Az meg, hogy a photosoppal mit bűvészkednek, egy dolog, pont semmit nem jelent.
ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk sokat elmond, hogy nem engedi megnyitni a videót, mondván: érzékeny tartalom - ergo komoly étkezési zavaros-súly kontent.
ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!