Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 eves lany vagyok.165 cm.65...

12 eves lany vagyok.165 cm.65 kg.! Ez sok?! Ha igen hogyan tudnek fogyni?! Koszonom elore is a valaszaitokat" <3 :-)

Figyelt kérdés

#Szerintetek sok ?!
2014. aug. 1. 21:03
 1/10 anonim válasza:
Súlyra nem.Ezzel a súllyal optimális a testtömeg indexed.Viszont azt te látod,hogy milyen a formád.Maximum formátlan vagy amire a sport a megoldás.
2014. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
sportolj a sziveket pedig felejtsd el egy idegeneknek feltett kérdésben
2014. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Sok.

Cukros üdítők, cukros, fehérlisztes folgok elhagyásával, magyarul egészséged táplálkozással, és sporttal.

2014. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes én 168 centi vagyok és 63 kiló, és ez egyáltalán nem sok. Szerencsémre jól is oszlik el, igaz én 17 éves vagyok.

Az igaz, hogy az egészséges étrend, kevesebb cukor az jót tesz, de egyáltalán nem vagy túlsúlyos, mielőtt még a fejedbe vennéd ezt, az előző kommentelő hozzászólása alapján...


A szivezést tényleg hagyd abba, még közeli ismerőseimet is lehordom, hogy ne küldözgessen nekem sziveket, ez annyira személytelen és ostoba tinip.icsa érzést kelt, hogy az nem igaz.... Szóval ha nem vagy ostoba tinip.icsa akkor ne csináld....

2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez. Maradhat.
2014. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat !Rendben abbahagyom!!!
2014. aug. 1. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit sok, ezt onnan gondolom, hogy én is ennyi voltam kb. és visszanézve a képeket duci voltam.

Viszont, 12 évesen, eszedbe ne jusson "fogyózni". Biztosan fogsz még nőni, tehát a cél az legyen, hogy mondjuk 1-2 év múlva is tartsd a súlyod, csak közben nősz hozzá 5-10 centit. Próbáld kerülni a cukros üdítőket, hamburgereket, nem elsősorban a fogyás miatt, hanem mert felesleges, és egészségtelen. Ettől még nyugodtan ehetsz édességet, csak mondjuk ne késő este. Ez minden amit tehetsz, úgyis megfogsz nyúlni, és tökéletes lesz a súlyod.

2014. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondjatok mar, hogy 12 evesen ez nem sok! Valoban nem egy zsirdiszno, de azert 5 kg van rajta (felnott eseteben en is azt mondanam,nhogy normalis).

Viszont tenyleg ne koplalj ennyi idosen! Keruld a cukros uditoket, a gyorskajakat, probalj teljes kiorlesu dolgokat, zoldsegeket, gyumolcsoket, csirket enni, es mozogj valamit (fuss, biciklizz, tancolj, barmi ami tetszik), igy lemennek a folos kilok, es egeszsegesebb is leszel.

Megjegyzem, 12 evesen en is ilyen magas voltam, es 70 kg, aztan elkezdtem sportolni, most 170 cm vagyok es 54 kg.

2014. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 12 vagyok, de én csak 148 cm és 37 kg.
2020. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem vay kövér, nem is jel fogynod. Ha mégis fogysz 51 kg. - mák semmiképp se legyél kevesebb mert az már soványság
2020. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!